My-mobile
Právě je stř 12.12.18 00:33

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Nokia Series 40 Developer Platform 1.0 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Nokia Series 40 Developer Platform 1.0
ahoj,

doufám, že software Nokia Series 40 Developer Platform 1.0, je nějaký typ Symbianu.
Pokud ne prosím poraďte, do kterého tématu tato problematika spadá(abych když tak nebyl ve špatnýma tématu nebo prosím adminy o přesunutí).

Jinak, co tedy hledám, hledám nějaký program, který napíchne telefon - umožní ukládání veškerých správ, plus kam se volalo někam na pamnět telefonu nebo na paměťovou kartu telefonu.

Vím, že takový softwary jsou pro různé operační systémy, ale pro tento jsem nemohl nic najít nebo nevím, co by s tímto operačním systémem bylo kompatibilní.
(nepotřebuji přeposílávání někam nějakých dat stačí pouze ukládání na paměť)

Děkuji za jakoukoli radu, je to pro mne důležité.

stř 01.05.13 18:54
Uploader

Poděkovali mu: 3522 x
Medaile: 6
Member (1) Specially member (1) Multiplatform (1) Uploader repute gold (1)
Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Příspěvek Re: Nokia Series 40 Developer Platform 1.0
Nokií jsem měl se symbianem několik, ale to co potřebuješ je scifi a tvoje series40 může na něco takového zapomenout - nemá OS 6.1 a vyšší :!:

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje. VŮL ne :!: Optimismus bývá způsoben nedostatkem informací.Obrázeksmrt nám otevírá dveře do nového života,k novým dimenzím ... :!: Nejsem alkoholik,mám potíže se stabilitou :P
THX není povinnost,THX je slušnost ... Jen podle THX poznám ,že máte o moje příspěvky zájem..

stř 01.05.13 20:06
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Nokia Series 40 Developer Platform 1.0
sice nejsem odborník na telefony, ale jsem celkem solidní amatérský programátor v C++, programuji si procesory do svých elektronických hraček...

Teoreticky bych mohl podle nějakého návodu zvládnou naklovat nějaký jednoduchý program... nevím jak na to, nikdy jsem nic takového nedělal a netuším zda bych nemusel prolomit nějakou obranu v telefonu.. prostě pouze program vložit toť vše a on by si pak ukládal..

Takže nějaké rady, i když ten software neni neměl by ho byt problém stvořit teoreticky podle nějaké kuchařky.

stř 01.05.13 20:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina