My-mobile
Právě je pát 21.09.18 16:30

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Fotomobil s androidem 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Fotomobil s androidem
Zdravím,

sháním pokud možno co nejlepší fotomobil s Androidem, s cenovkou do 15.000,-
Podmínky: čtečka otisků prstů a SD karty, čím menší, tím lepší... nic víc nepotřebuji
Jako nejvhodnější jsem zatím našel Z5 compact, co si o tomhle telefonu myslíte?

Děkuji předem za všechny rady :)

Naposledy upravil Luky dne úte 02.05.17 21:06, celkově upraveno 1
Neaktuální, v případě zájmu SZ.

čtv 09.06.16 15:50
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Re: Fotomobil s androidem
Jakožto majitel Z3C, že jde o ošklivějšího nástupce, který je tlustší (což mě teda nevadí, ale Z3C díky své "tloušťce" působí lépe), hranatější, nemá magnetické nabíjení a je plastový (opět toto může být pro někoho výrazné plus). Ten telefon působí bytelně, otázka je, jestli takový fakt je. Můžeš koupit X Compact a v budoucnu určitě dostaneš i Nugát, což dle mého Z5 nedostane kvůli malé rozšířenosti. Otázka je, jak ti na tom záleží. Já na své Z3C jedu na Kitkatu nebo Lolipopu, přestože je dostupný Marsmallow. Funkcí spíš ubývá, přibývají pouze nepraktické věci a tak není důvod upgradovat.

úte 27.09.16 00:00
Legenda

Poděkovali mu: 2634 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Nechci nijak rejpat do Sony, ale bohužel softwarově nikdy foťáky neuměli...měl jsem Z3C, viděl jsem fotky ze Z3 i Z5C a bída, bída, bída.
Jakožto odpůrce Smažungu jsem si díky výhodně nabídce pořídil Galaxy S6 a musím uznat, že Samsung umí...na automat si poradí takřka s každou situací, má plno možností nastavení, dobré podání barev a velice slušnou eliminaci šumu i při špatných světelných podmínek. Až se mi ani nechtělo věřit, že fotí tak skvěle. Tudíž...můžeš zvolit klidně Galaxy S6, Nougat taky dostaneš a ještě ušetříš nějakou tu kačku. Nebo se plácnout přes kapsu a sehnat si Galaxy S7 někde v akci (třeba cashbak je pořád aktuální). Kupodivu jsem se nesetkal se záseky nebo něčím jiným. Narozdíl od telefonů s procesory od Qualcommu (tj. všechny Snapdragony) umí Samsung vlastní procáky Exynos a jde to bohužel (nebo bohudík) poznat, a to především ve správě paměti, kterou má Qualcomm naprosto tragickou.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 23.10.16 19:40
Profil Twitter
Ban!

Poděkovali mu: 0 x

teď je v Tesku ve slevě, na netu se prý už neprodává,

Naposledy upravil Luky dne úte 02.05.17 19:33, celkově upraveno 1
Spambot - ban - Oliver91

úte 02.05.17 19:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina