My-mobile
Právě je úte 28.01.20 05:59

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodinaFórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
 Simpsonovi (AVI, CZ) 
Autor Zpráva
Profesionál
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18.05.08 09:34
Příspěvky: 217
Poděkovali mu: 4 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek SIMPSONOVCI 19.séria CZ avi (20/20)
Obrázek
Simpsonovci . . . . . csfd 95% Obrázek
19.séria
Animovaný / Komedie
USA, 1989, 22 min

Režie: Brad Bird, Chuck Sheetz, Pete Michels, David Silverman, Gregg Vanzo, Wesley Archer, Kent Butterworth, Rich Moore, Milton Gray, Carlos Baeza, Jeffrey Lynch, Susie Dietter, Mark Ervin
Hrají: Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Marcia Wallace, Russi Taylor, Phil Hartman, Joe Mantegna, Frank Welker, Kelsey Grammer, Jon Lovitz, Greg Berg, Albert Brooks, Alex Rocco, Charles Napier, James Earl Jones, George Takei, Pamela Reed, Elizabeth Taylor, Glenn Close, Alec Baldwin, Ron Howard, Eric Idle, Leonard Nimoy, Sam McMurray, Danny DeVito, Adam West, Michael McKean, Sara Gilbert, George Harrison, Michelle Pfeiffer, Patrick Stewart, Paul Winfield, Dave Thomas, Gedde Watanabe, William Daniels, Adam Clayton, Larry Mullen Jr., Bono, Kim Basinger, The Edge, John Kassir, Edward Asner, Lucy Lawless, Stacy Keach, Justin Timberlake, Joey Fatone, Ricky Gervais, Lee Ranaldo, Weird Al Yankovic, Kathleen Turner, Kiefer Sutherland, Paul Newman, Michael Jackson, Maurice LaMarche, Burt Ward, Johnny Cash, Mick Jagger, Lenny Kravitz, Keith Richards, Jane Kaczmarek, J. K. Rowling, Natalie Portman, Julia Louis-Dreyfus, Amy Poehler, Tom Savini, Dustin Hoffman, Louis Freese, Stephen King, Steve Buscemi, George Carlin, Sarah Michelle Gellar, Hugh M. Hefner, Jack White, Meg White, Gary Coleman, Harry Morgan, Matt Groening, Fran Drescher, Alan Moore, Dennis Rodman, Mel Gibson, Kirk Hammett, Lars Ulrich, James Hetfield, Frances McDormand, Ben Stiller, Reese Witherspoon, Woody Harrelson, Robert Forster, Meg Ryan, Carmen Electra, Tony Hawk, Stan Lee

Kto by ich nepoznal. Homer je hrdý na svoju prácu v jadrovej elektrárni a je hrdý na to, čo všetko dokázal. Lenže vždy sa vyskytne problém, ktorý Homera núti premýšľať a to robí veľmi nerád. Oveľa radšej si dá veľký steak, najlepšie na večeru a ten spláchne balíkom plechoviek piva. A tak ostáva všetko na jeho milovanú ženu Marge. Jej učes je najlepšie viditeľný v Thajsku, ale nestratila by sa ani v dave na Manhattane. Ich tri deti: Bart, Lisa a Maggie sú milé, len občas trocha neposlúchajú. Teda: aby sme boli spravodliví: Bart je v neposlúchaní absolútny suverén, Lisa je dobré dievča, ale veľmi zvedavá a Maggie je ešte príliš malá na to, aby niečo vystrájala. Homer však nikdy nezabudne pridať polienko do ohňa a v takých prípadoch si môžete byť istí, že nič, naozaj nič neostane tak ako predtým. A aby sme nezabudli: sú presne takí, ako všetci ľudia. Na nič sa nehrajú a chcú vyskúšať všetko, čo im život prináša. Jednoducho Simpsonovci.

320x240 avi

DOWNLOAD:


19x01 - Rád létá a ne že ne
Když se v obchodním domě začne pan Burns topit ve fontáně, Homer ho zachrání. Za odměnu letí jeho soukromým luxusním letadlem do Chicaga. Homer se poté rozhodne, že udělá něco se svým životem. Marge mu najme soukromého poradce, který zjistí, že Homer je naprosto jiný člověk při hraní bowlingu, ve kterém velmi vyniká. Homer začne všude nosit své bowlingové boty a uchází se o novou práci, kde by létal letadlem. Práci však nedostane, což ale doma neprozradí. Oznámit Marge pravdu se rozhodne udělat právě v letadle. Při letu ale pilot upadne do bezvědomí. Homer s letadlem nakonec přistane a rozhodne se vrátit ke své staré dobré práci.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


19x02 - Homer Sevillský
Homer si při pádu do vykopaného hrobu poraní páteř. V nemocnici se zjistí, že když Homer křičí vleže, jeho hlas je jiný - naprosto úžasný. Pan Burns ho najme do svého divadla jako operního pěvce. Homerova hvězda stoupá vzhůru a přibývají dotěrné fanynky. Šéfkou jeho fanklubu se stane jakási Julie, která začne Homera svádět, a poté vydírat. Homer ji vyhodí z domu a ona se snaží ho zavraždit. Při jejím posledním pokusu o vraždu se ale její jedem otrávená šipka odrazí zpět a zasáhne ji. Přežije, ale slibuje Simpsonovým pomstu.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x03 - Homerova odtahovka
Homer se pozdě večer vydává koupit mléko, ale nikde ve Springfieldu není k sehnání. Zajede proto do sousedního Guidopolisu, kde se dá do řeči se sympatickým odtahovačem aut Louiem. Ten nabídne Homerovi práci odtahovače pod podmínkou, že se bude držet pouze ve Springfieldu. Homer samozřejmě s radostí přijme. Svou práci ale dělá tak důkladně, že ho začnou ostatní obyvatelé nenávidět a přichystají na něj léčku, při které Louie Homera unese. Ve Springfieldu zatím vzniká dopravní kolaps a Marge má o Homera po několika dnech strach. Nakonec se Maggie a Spasitel vydají Homera hledat a přivedou ho zpět domů.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x04 - Nechci vědět, proč ptáček v kleci zpívá
Líza získá titul Student tisíciletí. Marge se na tuto školní akci nedostaví, protože banku, ve které zrovna byla, přepadne lupič. Ten se vzdá policii pod podmínkou, že ho Marge bude navštěvovat ve vězení. Ta si ale vždy najde nějakou výmluvu, aby za ním na návštěvu nemusela. Lupič Dwight uteče z vězení a zjistí si, kde Simpsonovi bydlí. Unese ji a vezme jako rukojmí do zábavního parku, kde ho jako malého chlapce opustila jeho vlastní matka. Chce po Marge, aby mu jeden den nahradila to, co za ta léta promeškal. Šerif Wiggum, který chce Marge zachránit, se zasekne mezi dvěma loďkami a Dwight nasadí své zdraví, aby šerifa zachránil. Z nemocnice poté opět putuje do vězení.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x05 - Speciální čarodějnický díl
E.T. Go Home - Bárt najde na zahradě v kůlně schovaného mimozemšťana Kodose. Jeho rod ho zapoměl zde na Zemi a on se nemůže vrátit. Bárt s Lízou mu pomohou sestrojit vysílač, kterým by zavolal své rodině. Kodos však přístroj použije jako teleport a s pomocí svých vojáků se chystají vyhubit lidstvo.
Mr. & Mrs. Simpsons - Homer i Marge pracují jako nájemní zabijáci, aniž by o tom ten druhý věděl. Při úkolu zabít Kenta Brockmana se však navzájem odhalí a doma se strhne mezi nimi rvačka končící mnoha mrtvými a jejich vášnivým milováním.
Heck House - Halloweenští koledníci Bárt, Líza, Nelson a Milhouse se mstí spoluobčanům za ubohou výslužku. Jejich hrozné chování ale nezná hranic a proto Ned Flanders postaví ve Springfieldu "Pekelný dům", ve kterém dětem promítne, co je čeká v pekle.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x06 - Sirotek Milhouse
Milhousovi rodiče se opět vracejí k sobě. Na své svatební cestě lodí nešťastnou náhodou přepadnou přes palubu. Ztroskotají na opuštěném ostrově. Milhouse truchlí. Pak se vzmuží a osamostatní. Změní svou image a stane se tak nejpopulárnějším na celé škole. Bárt zavolá jeho strýce Norberta, kterému všichni říkají Zack, na pomoc. Zack se s Milhousem vydávají na cestu kolem světa v balonu. Přidá se k nim i Bárt. Mezitím na ostrově Kirk a Luane sestrojí provizorní rogalo. Hned po startu narazí do zrovna prolétávajícího balonu s Milhousem a ostatními, a opět ztroskotají. Marge nosí v této epizodě brýle, dokud si Homer nevzpomene na barvu jejích očí.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x07 - Manželé a podnikatelky
Naproti komiksákově obchodu je otevřen nový obchom s komiksy Coolsville. Všechny děti si okamžitě oblíbí nejen tento obchod, ale i jeho majitele Mila, což se samozřejmě komiksákovi nelíbí. Marge je nespokojená se svojí postavou a jelikož jediné fitnesscentrum ve Springfieldu L.A. Body Works jí nevyhovuje, rozhodne se otevřít vlastní a to výhradně pro ženy. To má obrovský úspěch a Marge se stává slavnou osobou. Homer se ale začne obávat, aby ho Marge nevyměnila za mladšího a úspěšnějšího muže. Rozhodne se tedy podstoupit řadu drastických plastických operací, aby své ženě připadal atraktivnější.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x08 - Pohřeb nepřítele
Simpsonovi si koupili k televizi zařízení TiVo, které dokáže přetáčet reklamy, zprávy atd. Všichni si ho velice oblíbí, obzvláště Marge. Ta má ale později výčitky svědomí, že tímto způsobem okrádá stát o peníze, a tak tajně po nocích sleduje reklamy. Díky jedné se Simpsonovi vydávají na otevření nové restaurace za městem, kde zjišťují, že spadli do pasti Leváku Bobovi, který měl vše naplánované. Pokusí se Simpsonovi zabít, což se mu jako vždy nepovede a je dopaden. U soudu však zkolabuje a je označen za mrtvého. Na pohřeb se dostaví celé truchlící město a všichni z jeho smrti obviňují Bárta Simpsona, kterému dával Levák Bob u soudu vše za vinu. Bárt se proto jde omluvit k rakvi Leváka Boba, který pochopitelně není mrtvý a zamkne Bárta do rakve mířící do spalovny. V tom přiběhne zbytek Simpsonových s policií v zádech.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x09 - Věčný stín Simpsonovy mysli
Homer se probudí ráno zasypaný sněhem a za nic na světě si nemůže vzpomenout, co dělal celý včerejší den a noc. Když přijde domů, zjistí, že jeho rodina je pryč. Začne pátrat, kde včera byl a co dělal. U Vočka zjišťuje, že večer přišel a vyžádal si tzv. Zapomínáka - nápoj, po kterém zapomene celý včerejší den. Ale neví, proč by si chtěl něco nepamatovat. S pomocí přístroje Dr. Frinka se probírá svými vzpomínkami a postupně zjišťuje ztracené informace o včerejšku.
Tato epizoda je parodií na film "Věčný svit neposkvrněné mysli" z roku 2004 s Jimem Carreym a Kate Winsletovou v hlavních rolích.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x10 - E. Pluribus Wiggum
Začíná nový měsíc a Homer slíbil Marge, že začne držet dietu. Při cestě domů se ale chce ještě jednou naposled pořádně nacpat a tak zajede do fastfoodové čtvrti. Nešťastnou náhodou však způsobí nehodu, při které je celá čtvrť zničena. Na městské schůzi se rozhodne, že peníze na obnovu fastfoodové čtvrti získá město prodejem dluhopisů u příštích primátorských voleb. Ty jsou ale až příští rok v červnu, a proto je starosta Quimby přesune již na následující týden. Springfield se tím stane prvním městem, kde se bude volit a začnou se sem sjíždět novináři a politici z celých států. Je to ale těžké vybírání, všichni politici jsou již nudní a okoukaní, a proto se do hry vkládá mladý Ralph Wiggum, který nakonec zdejší primátorky překvapivě vyhrává a může kandidovat na prezidenta USA.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x11 - Zlatá devadesátá
Je zima, venku sněží a u Simpsonových doma mají pořádnou zimu, protože Homer nezaplatil účty za topení. Společně sedí u krbu a ohřívají se u ohně. Přikládají vším možným až narazí na Marginu starou krabici, ve které naleznou diplom z vysoké školy. Homer začíná vyprávět, že to bylo v době 90. let. Homer a Marge spolu chodí a nastěhují se do prvního společného bytu. Marge přijali na univerzitu, ale nemá peníze na zaplacení školného. Homer se nabídne pracovat u svého otce v herně a platit Margino školné. Marge se ve škole velice líbí, a to hlavně díky jejímu novému profesorovi Augustovi, do kterého se postupně zamilovává. Homer zakládá punkovou kapelu. Vypadá to, že jejich životy se nadobro rozešly, ale Marge nakonec pozná, že jediný, s kým bude opravdu šťastná je Homer.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x12 - Láska po springfieldsku
Tato epizoda se skládá ze tří kratších částí. Na Svatého Valentýna jde celá rodina Simpsonových na pouť a když se zaseknou v tunelu lásky, vyprávějí si zamilované příběhy:
Bonnie & Clyde - příběh o zamilovaném páru bankovních lupičů z Texasu, který projíždí státem a vykrádá jednu banku za druhou.
Shady and The Vamp - parodie na film Lady a Tramp. Příběh obyčejného toulavého psa, který se zamiluje do krásné fenky z vyšší společnosti.
Sex Pistols - příběh jedné z nejslavnějších punkových kapel všech dob. V hlavních rolích Líza Simpsonová a Nelson Muntz.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x13 - Skrytá identita
Do školy přijde nový žák Donny a Bárt v něm okamžitě pozná vhodného společníka pro svoje lumpárny. Po menších rozporech se přidá do Bártovy party k Milhousovi a Nelsonovi. Ale najednou se nějak přestává dařit. Skinner je vždy o krok před nimi a tuší každou lest. Vypadá to, že Bárt má ve skupině práskače! Po falešném obvidění Milhouse se Bárt dozvídá krutou pravdu. Práskačů existuje totiž mnohem víc, než tušil. Homer mezitím naboural s autem a kupuje si na splátky nové.
Tato epizoda je parodií na úspěšný film "Skrytá identita" z roku 2006 s Leonardem DiCapriem a Mattem Damonem v hlavních rolích.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x14 - Sranda na objednávku
Marge dělá starosti Homerova nadváha, a proto mu najme odbornici na výživu Betsy Bidwellovou, která nahradí Homerovi každé jídlo syrovou paprikou. Homer však přibere další 4 kila a Marge ho začne podezírat, že při dietě podváděl. Aby to dokázala, přihlásí Homera do TV Show - Sneakers. Bárt a Líza se vydají na výlet do Springfieldského národního parku, kde potkají šprta Martina a rozhodnou se, si z něj udělat trošku legraci. Vše se ale pokazí a Martin nešťastnou náhodou spadne přes zábradlí ze skály. Bárt a Líza se ze strachu nikomu nepřiznají. Martin je považován za mrtvého a Nelsonovi na tom všem něco nesedí. Jak tohle dopadne?

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x15 - Není kouře bez tance
V tomto díle přesvědčí Líza Marge, aby se zapsala do baletní školy Chazza Busbyho, což bylo za mlada jejím snem. Ve škole se ale projeví Lízin talent pro balet a místo Marge je přijata ona. O přestávce se Líza nadýchá cigaretového kouře od jejích kolegyň a uvědomí si, že po inhalování je mnohem aktivnější a jde jí to lépe. Začne být na cigaretovém kouři závislá. Homer si mezitím zařídil v domě místnost, kde si sám suší maso. Na to ale dostanou chuť i mývalové - bitva o sušené maso může začít.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x16 - Táta na útěku
Springfield se ocitne na mizině a pokus okrást federální vládu předstíráním hurikánu nevyšel. Líza zjistí, že by pomohlo vybrat nezaplacené daně z minulosti. Zaplatí všichni, až na bývalou country hvězdu Lurleen Lumpkinovou, které Homer pomáhal na vrchol. Celé město ji začne hledat a Lurleen se ukryje u Simpsonových v domě. Je ale dopadena a odsouzena k placení 100 % každý týden. Utrápené zpěvačce, která začne pracovat v baru U Vočka ale něco chybí. Marge zjistí, že ji ve 4 letech opustil otec a rozhodne se jej najít a přivést zpět. Když se Lurleen setká po 30 letech se svým otcem, zažívá nejšťastnější období svého života, ale ten ji opustí opět a ještě k tomu její nový hit, složený jemu, prodá konkurenční country kapele.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x17 - Kraví apokalypsa
Bárt se přidá do mládežnického spolku 4H. Je to zemědělský spolek, ve kterém se učí pečovat o zvířata, řídit kombajn apod. Na léto dostanou projekt, vybrat si ze stáda jednu krávu, kterou mají vykrmit a pečovat o ni. Bártův býk Lou je sice zpočátku malinký a hubený, ale Bárt se o něj stará tak pečlivě a dobře, že jeho Lou na konci léta zvítězí. Co ale Lou vlastně vyhrál? Samozřejmě to, že půjde první na porážku. Bárt přemluví Lízu a společně Loua unesou a dají ho na farmu ke Cletusově dceři Mary, se kterou se Bárt ve spolku seznámil. To ale Cletus pochopí jako svatební dar a začne chystat svatbu. Bárt zatím se sňatkem souhlasí, aby byl Lou v bezpečí. Na konci obřadu přiběhne Marge, která svatbu Bártovi zatrhne. Homer se převlékne za Loua a na porážku je odvezem on, zatímco Bárt se zbytkem rodiny dopraví Loua na letiště, kde ho posadí na let do Indie.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x18 - Jedeme na Sundance
Líza natočí v rámci školního projektu dokument o své rodině. Její snímek má nakonec takový úspěch, že jí ředitel Skinner spolu s inspektorem Chalmersem přemluví, aby se zúčastnila Filmového festivalu v Sundance. Na festival Líza jede i s ostatními členy rodiny, kteří jsou při premiéře jejího filmu velmi pobouřeni, když zjistí, jak ošklivě se o nich Líza ve svém dokumentu zmiňuje. Ještě, že natáčel film o své rodině také Nelson.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x19 - Má máma Mona
Homerova matka se rozhodne skoncovat s životem uprchlice a aktivistky a vrátí se zpět za rodinou do Springfieldu. Mona ale náhle umírá a Homer si vyčítá, že jí před smrtí vlastně ani nestihl říct, jak moc ji má rád a že se s ní hádal. Rozhodne se tedy alespoň splnit matčino poslední přání - rozsypat její popel do jezera Wastershare ve Springfieldském Monument Parku. To ale ještě netuší, jaké to bude mít následky.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19x20 - Vše o Líze
Líza se stane novou Krustyho asistentkou v jeho show. Brzy se ale stane oblíbenější než samotný Krusty a dostane svou vlastní show, která se stane zanedlouho úspěšnější, než byla Krusty Show. Při předávání Springfieldských medailních cen Líza získá titul Konferenciér roku, ale záhy si uvědomí, že není zrozena pro showbyznys. Homer a Bárt se zatím věnují sbírání mincí.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Bez hesla, Volne šíritelné

..::RIP,UPbyME::..


pon 11.05.09 18:09
Profil
Profesionál
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18.05.08 09:34
Příspěvky: 217
Poděkovali mu: 4 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek SIMPSONOVCI 20.séria 21/21
Simpsonovci 20.séria
Obrázek

Animovaný / Komedie
USA, 1989, 22 min

Kto by ich nepoznal. Homer je hrdý na svoju prácu v jadrovej elektrárni a je hrdý na to, čo všetko dokázal. Lenže vždy sa vyskytne problém, ktorý Homera núti premýšľať a to robí veľmi nerád. Oveľa radšej si dá veľký steak, najlepšie na večeru a ten spláchne balíkom plechoviek piva. A tak ostáva všetko na jeho milovanú ženu Marge. Jej učes je najlepšie viditeľný v Thajsku, ale nestratila by sa ani v dave na Manhattane. Ich tri deti: Bart, Lisa a Maggie sú milé, len občas trocha neposlúchajú. Teda: aby sme boli spravodliví: Bart je v neposlúchaní absolútny suverén, Lisa je dobré dievča, ale veľmi zvedavá a Maggie je ešte príliš malá na to, aby niečo vystrájala. Homer však nikdy nezabudne pridať polienko do ohňa a v takých prípadoch si môžete byť istí, že nič, naozaj nič neostane tak ako predtým. A aby sme nezabudli: sú presne takí, ako všetci ľudia. Na nič sa nehrajú a chcú vyskúšať všetko, čo im život prináša. Jednoducho Simpsonovci


Info:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


320x240 avi

Zoznam:
01. Sexy koláčky a hlupák v nesnázích
02. Ztraceni s GPS
03. Výměna bez záruky
04. Speciální čarodějnický díl XIX.
05. Nebezpečné zatáčky
06. Homer a Líza ve při
07. MyPody a sousedi
08. Burns a včely
09. Hysterka Líza
10. Jak to vlastne bylo aneb zfalšované volby / od tohoto dielu budú všetky v 16:9
11. Jak vyzrát na test
12. Půjčka na oprátku
13. Gone Maggie gone
14. Ve jménu dědy
15. Nešťastná svatba
16. Kráska přes internet
17. Hodný, zlý, a zfetlá
18. Táta to ví nejhůř
19. Waverly Hills 9021
20. Čtyři velké ženy a manikůra
21. Cesta do HomerikyDownload:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


alebo

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Bez hesla, Volne šíritelné

..::RIP,UPbyME::..


Naposledy upravil Hul-wath dne úte 09.03.10 22:38, celkově upraveno 15

stř 23.09.09 17:01
Profil
Profesionál
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07.05.09 11:44
Příspěvky: 348
Poděkovali mu: 6 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Re: SIMPSONOVCI 20.séria
tady přidávám linky na uloz.to :arrowdown:

20x01
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20x02
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20x03
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20x04
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20x05
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20x06
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

:wink:

_________________
Za každé kliknutí na Obrázekbudu vděčný.
Mé linky volně šířitelné ;-)
Všechny linky na Uloz.to a Mediafire jsou moje, pokud neuvedu jinak. ;-)
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Naposledy upravil maggič dne pon 1.1.11 11:11, celkově upraveno 34564338302


sob 17.10.09 11:19
Profil
Profesionál
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07.05.09 11:44
Příspěvky: 348
Poděkovali mu: 6 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Simpsonovi
Něco o Simpsových :arrowdown:

Simpsonovi...csfd 94%

Obrázek

Simpsonovi

Homer Simpson

Obrázek

Celé jméno: Homer Jay Simpson
Věk: 39 – v prvních sériích 36.
Výška: 182 cm
Hmotnost: Okolo 100 kg
Zdravotní stránka: Má jen jednu ledvinu. Tu druhou dal svému otci Abemu Simpsonovi.
Méně známí příbuzní: Nevlastní bratr Herbert Powel a nevlastní sestra Abie, která žije v Anglii.
Častá hlášky: D´oh! | Mmmm, donut.
Bydliště: Evegreen Terrace 742, Springfield, USA.
Zaměstnání: Homer dělá ve Springfieldské jaderné elektrárně v sektoru 7G bezpečnostního technika, avšak za svůj život už měl nad 100 profesí.
Má strach z: Pavouků
Nejlepší přátelé: Barney Gumble, Lenny Leonard, Karl Carlson, Vočko Szyslak.
Nepřítel: Soused Ned Flanders.
Oblíbené pití: Pivo Duff.
Oblíbené jídlo: Donut (kobliha), slanina, steak, vepřové maso, jehněčí maso, Krustyho hamburgery.
Oblíbená místa: Obchod Kwik-E-Mart, Bar u Vočka, v domě - gauč před televizí.
Zájmy: Sledování televize, pití piva Duff.
Zajímavosti: Homer má v hlavě zaraženou voskovku a proto je tak hloupý.


Marge Simpsonová

Obrázek

Celé jméno : Margorie Simpsonová
Rodné příjmení : Bouvierová
Věk : 34
Výška (i s vlasy) : 259 cm
Barva vlasů : Modrá - číslo 56
Častá hláška : “Mručení“
Bydliště : Evegreen Terrace 742, Springfield, USA
Zaměstnání : Marge je nezaměstnaná, ale v minulosti pracovala jako prodavačka preclíků a nemovitostí. Pracovala také jako učitelka na Springfieldské ZŠ, v jaderné elektrárně, jako policajtka a servírka.
Má strach z : Létání
Nejlepší přítelkyně : Ruth Powersová
Nejoblíbenější zpěvák : Tom Jones
Nejoblíbenější časopis : Sponge a Vacuum
Zájmy : Malířství

Zajímavosti : Ve svých objemných vlasech již našla kočku Sněhulku, Maggie, sklenici s pěnezmi na vánoční nákupy, šekovou knížku, fotku s Lennym.

Bart Simpson

Obrázek

Celé jméno : Bartholomew Jo-Jo Simpson
Přezdívka : El Barto
Věk : 10
Výška : 91 cm
Alergie : Máslové bonbony, krevety
První slovo : Ay caramba (Aj karamba)
Časté hlášky : Ay caramba, sežer moje trenýrky
Bydliště : Evegreen Terrace 742, Springfield, USA.
Zaměstnání : Student 4.třídy Springfieldské základní školy
Nejlepší přítel : Milhouse Van Hauten, Spasitel (jeho pes)
Idol : Klaun Krusty
Úhlavní nepřítel : Levák Bob (Sideshow Bob), pan Dement
Nepřátelé : Nelson Muntz, Jimbo Jones, Dolph a Kerney
Zájmy : Falešné telefonáty k Vočkovi, sledování legračního pořadu Klauna Krustyho, sledování brutálního seriálu The Itchy a Scratchy, ježdění na skateboardu.

Zajímavosti : Je absolventem vojenské školy, objevil kometu (meteorit), rád se na budovách apod. podepisuje sprejem El Barto, vzkřísil mrtvé, pleny nosil dlouhých pět let.

Obrázek

Líza Simpsonová

Celé jméno : Líza Marie Simpsonová
Věk : 8
Výška : 91 cm
První slovo : Bárt
Bydliště : Evegreen Terrace 742, Springfield, USA.
Zaměstnání : Studentka 2.třídy základní Springfieldské základní školy
Náboženství : Buddhismus
Nejlepší kamarádka : Janey
Idolové : Krvavá Dáseň Murphy (již zemřel), Lízin učitel na saxofon Largo
Zájmy : Sledování brutálního pořadu Itchy a Scratchy, hraní na saxofon, jízda na poníkovi.

Zajímavosti : Je to vegetariánka. Byla to brankářka v Apuově hokejovém týmu. Stala se malou Miss Springfield. Účastnila se celoamerické soutěže v hláskování, kde skončila na druhém místě. Navrhla panenku “Líza lví srdce“. S Bartem moderovala dětské zpravodajství Kids News. V budoucnosti bude nejspíš prezidentkou Spojených státu Amerických.

Maggie Simpsonová

Obrázek

Celé jméno: Margaret Simpsonová
Věk: 1
Výška: 60 cm
První slovo: Táta
Bydliště: Evegreen Terrace 742, Springfield, USA
Nejlepší přítel: Televize
Nepřítel:Gerald (dítě s širokým obočím)
Oblíbená činnost: Cucání svého dudlíka

Zajímavosti: Umí řídit auto, postřelila pana Burnse, neboť jí chtěl vzít lízatko, z kostek umí sestavit vzorec E=MC² (EMCSQU), zachránila Homerovi život před utopením, při úvodní scéně v obchodu stojí 847.63 dolarů (přibližně 17 800,- Kč), perfektně umí hrát na saxofon.

Zvířata Simpsonových

Spasitel

Obrázek

Jméno v originále: Santa's Little Helper
Druh: Chrt
Pohlaví: samec
Barva: Hnědá
Dabér (vydává psí zvuky): Frank Welker a Dan Castellaneta
Zajímavosti: Apu vyhrožoval, že ho upeče. V Simpsonových ve filmu řekl "štěkavým" jazykem, že udělal něco, co si bude do smrti vyčítat.

Spasitel byl původně závodní pes, který běžel pod číslem 8. Při jeho prohře ho jeho majitel na Štědrý večer vyhodil. Homer v tu dobu pociťoval finanční krizi, a tak si Spasitele vzal domů jako jeden velký dárek. Hlavní roli měl např. v epizodě Spasitel trapitel, kde musel kvůli své neposlušnosti s velkou námahou absolvovat školu Emily Winthropové pro výcvik psů. V díle Spasitel zabijákem musela rodina Simpsonových zaplatit 750 dolarů za operaci Spasitelova žaludku a v epizodě Starý zbabělec byl na určitou dobu maskotem piva Duff pod přezdívkou Suds McDuff. Velkou roli si také zahrál v 18. sérii v díle s kódem JABF12, kde se stal policejním psem, který dopadá nebezpečné zločince.

Sněhulky

Sněhulka je kočka domácí, která patří k rodině Simpsonovým už od úplného počátku. Sněhulek měli Simpsonovi několik, protože jejich kočky mají zvláštní smůlu na krátký život a rychlou smrt. Proto jsou následující popisy rozděleny na Sněhulku I., Sněhulku II., Sněhulku III., Sněhulku IV/Coltrane a Sněhulku V.

Sněhulka I.

Obrázek

Jméno v originále: Snowball
Pohlaví: Samice
Barva: bílá
Poprvé se objevila v epizodě: Bartova srážka s autem
Smrt: Přejel ji opilý starostův bratr Clovis (v originální americké verzi řekla Líza Chrysler)

Sněhulka První byla v seriálu jen párkrát a to jen na starých fotkách, v živých vzpomínkách apod. Hned v první epizodě "Vánoce u Simpsonových" informovala Marge v dopisu, který psala, že Sněhulka omylem vběhla pod auto a teď už je v kočičím nebi. Poté se viditelně objevila ve Speciálním čarodějnickém díle III., kde byla poprvé (a zatím naposledy) zobrazena na fotce jako černě zbarvená kočka. Pod fotkou Sněhulky I. je také napsáno "1988-1990". Díky tomu, že Líza v dílu řekla, že "dnes jsou to čtyři co zemřela Sněhulka První (premiéra epizody v USA byla v roce 1992)" a také kvůli tomu, že pod Sněhulčinou fotkou bylo napsáno "1988-90", můžeme usoudit, že zemřela o Haloweenu v roce 1990. Sněhulka se také objevila v epizodě "A s Maggie jsou tři", kde byla fotoaparátem zachycena zrovna když na hřbetě vozila polonahého a malého Barta.


Sněhulka II.

Obrázek
Jméno v originále: Snowball II.
Pohlaví: Samice
Barva: černá
Poprvé se objevila v epizodě: Vánoce u Simpsonových
Smrt: Přejel ji Dr. Dlaha

Sněhulka II. byla druhá Simpsonovic kočka, která žila nejdéle. Poprvé se objevila v epizodě "Vánoce u Simpsonových", kde ji Homer vylovil z krabice na Vánoční ozdoby. Sněhulka druhá byla velmi často spojována se psem Spasitelem, se kterým se ve většině případech snášela dobře. Ve Speciálním čarodějnickém díle VIII. se spolu se Spasitelem dostala do mašiny na teleport, kde se jejich DNA spojilo a vyšly z nich dvě zvířata - jedno s kočičí hlavou a se psí hlavou a druhé s kočičím a psím zadkem. Největší hrdinka se ale ze Sněhulky II. vyklubala ve čtrnácté sérii, v díle "Starý zbabělec", kde zachránila Homera před upálením v hořícím Bartově domečku na stromě. Zemřela v "Já, robot", kde ji přejel Dr. Dlaha jeho autem Mercedes-Benz G500. Na pohřbu Líza dokonce složila báseň jménem Kočičí počty: "Čtyři packy, plus jeden ocásek, plus devět životů rovná se jedna milá kočička. Jedna milá kočička mínus devět životů, rovná se jedna smutná holčička".

Sněhulka III.
Kočka, která jako jediná utonula ve vodě. Líza si jí předtím adoptovala z útulku, kde odmítla moc chlupatou, zoufalou, namyšlenou a siamskou kočku, ale také kočku se zaníceném okem a skunka. Sněhulka III. se doma pokoušela chytit rybičky z akvária - omylem do vody spadla a umřela.

Sněhulka IV. aneb Coltrane

První kocour v rodince, který ke všemu mírně připomíná svojí hlavou Barta. Líza si ho adoptovala krátce po Sněhulce III. Zemřela když Líza začala hrát na saxofon - zvuk nevydržela a vyskočila z okna.

Sněhulka V. aneb Sněhulka II. aneb Smokey
Sněhulka Pátá vypadá přesně jako Sněhulka II. Líza ji dostala od Bláznivé kočičí dámy, která se v Simpsonech objevila již několikrát. Líza sice kočku nabádala, aby šla pryč (protože nechtěla aby díky Líziné smůle zemřela), ale když přežila blížící se auto, které proti ní jelo na silnici, Líza ji považovala za kočičí štístko, takže si jí nechala. Aby ušetřila za mističku, nechala jí jméno Sněhulka II. a i když je to podvod, nikomu to nevadí. Sněhulka V. se nejvíce objevila v epizodě "Vypráskaný práskač", ve které se zjistilo, že chodí k jiné rodině, která ji nazývala Smokey.

Pašík

Obrázek

Jméno originále: Plopper
Barva: Růžová
Dabérka (vydává prasečí zvuky): Tress MacNeille

Kdo by ho neznal - slavný animovaný vepřík, který u miliónů lidí vyvolal záchvaty smíchu. Pašík (také známý jako Spider-vepř nebo Harry Poser) byl poprvé zobrazen v Simpsonových ve filmu, kde původně hrál v reklamě na Krustyho hamburger. Hned po natáčení měl přijít o život, ale naštěstí byl v restauraci, kde se natáčela ona reklama i Homer, který si prase vzal domů. Doma se z něj stal Spider-vepř, který rád leze po stropu a náhle i Harry Poser, jenž má jizvu ve tvaru blesku a velké brýle. Objevil se ale také hned v prvním díle 19. série - "He Loves to Fly and He D'ohs", při gaučové scénce, kdy ho Homer pohladil a nazval ho jeho letní láskou a byl i ve Speciálním čarodějnickém díle XVIII, kde ho Bart hodil ze střechy na Homera tak, že se Homerova hlava ihned ocitla v Pašíkovém zadku. Největší slávu ale jistě získal právě při parodování Spidermana u kterého Homer zpíval píseň: "Spider-vepř, spider-vepř. Umí hlavou dolů lézt. Umí též, sítě plést. Bohužel jsem se splet´. Už k Vám běží spider-vepř". Právě tato píseň byla fanoušky i několikrát remixována.

Rambo

Obrázek

Jméno v originální verzi: Stampy
Druh: slon Africký
Pohlaví: samec
Barva: šedá
Dabér (vydává sloní zvuky): Frank Welker
Oblíbené činnosti: jezení buráků, strkání lidí do svých úst

Rambo je slon Africký, kterého věnovalo do soutěže sprigfieldské rádio KBBL. Spolu s touto cenou bylo v soutěži 10 000 dolarů. Výherce si poté měl vybrat, jakou by z těchto cen chtěl. Soutěž vyhrál nakonec Bart, kterého šokovalo, že slon -kterého by si býval vybral- byl jen vtip. S deseti-tisíci dolary se nespokojil a začal do rádia neúprosně volat "Já chci svýho slona!". Jelikož rádio toto časté volání velmi obtěžovali, sehnali slona Afrického, aby už měli pokoj.

Jako každé exotické zvíře, tak i toto bylo velmi nákladné. Homer ho chtěl nejdříve prodat za vysokou částku chlápkovi, zabývající se slonovinou. Jelikož ale Rambo zachránil Homera topícího se v bahnivém jezeře, nechala ho celá rodina převézt do chráněné rezervace.

Kromě epizody Bart dostane slona se také objevil v díle Dvě paní Nahasapeemapetilonové, kde byl spíše jako "dekorace" na Apuově svatbě, poté ve Veliké Marge, kde díky němu a Milhousovi získal Klaun Krusty zpět svoji popularitu. Dále v díle Rychle a srstnatě - tam Rambo v krátké scénce šikanoval medvěda a nakonec v samotných Simpsonových ve filmu, v kterých málem rozbil skleněnou báň.


Flandersovi

Ned Flanders

Obrázek

Celé jméno: Nedward Flanders
Věk: 60
Rodina: Maude Flandersová (už zemřela), Rod Flanders, Todd Flanders.
Méně známí příbuzní: Dědeček Flanders , Jose Flanders a Lord Thistlewick Flanders
Častá hlášky: Hidilly-ho a Okillydokilly
Bydliště: Evegreen Terrace 740, Springfield, USA.
Zaměstnání: Jeho obchod pro leváky Levórium, který najdete v nákupním domě Springfieldu
Předešlé zaměstnání: Lékarník, vedoucí skautského oddílu, ředitel na Springfieldské základní škole
Nejlepší přítel: Bůh
Nemá rád: Své rodiče a poštovní úřad
Stav: Vdovec

Homer si od něj půjčil (vzal): Stolek pod televizi, brus, táborové vybavení, větrnou korouhev, klimatizační zařízení, grill, videokameru, (koupací) vanu

Rod Flenders

Obrázek

Celé jméno: Rod Flanders
Věk: 8
Rodina: Ned Flanders (otec), Maude Flandersová (matka), Todd Flanders (bratr)
Americký dabér: Nancy Cartwright
Český dabér: ???
Povolání: Nic
Nejlepší přítel: Bůh, Todd
Nepřítel: Nemá
Záliby: Modlení se k Bohu, chození do kostela
Zajímavost: Rod (i Todd) často mění své české dabéry, takže v v epizodách nemají stálého dabéra.
Charakteristika: Rod, stejně jako Todd jsou velmi pobožní a na Boha nedají dopustit....

Todd Flanders

Obrázek

Celé jméno: Todd Flanders
Věk: 10
Rodina: Ned Flanders (otec), Maude Flandersová (matka), Rod Flanders (bratr)
Americký dabér: Nancy Cartwright
Český dabér: ???
Povolání: Nic
Nejlepší přítel: Bůh, Rod
Nepřítel: Nemá
Záliby: Modlení se k Bohu, chození do kostela
Zajímavost: Todd (i Rod) často mění své české dabéry, takže v v epizodách nemají stálého dabéra.
Charakteristika: Todd, stejně jako Rod jsou velmi pobožní a na Boha nedají dopustit...

Maude Flandersová

Obrázek

Celé jméno: Maude Flandersová
Rodina: Ned Flanders (manžel), Rod a Todd Flandersovi (synové)
Americký dabér: Maggie Roswell / Marcia Mitzman Gaven
Český dabér: Petra Jindrová
Povolání: Žena v domácnosti
Nejlepší přítel: Bůh
Nepřítel: Nemá
Typické frázy: Nemá
Záliby: Protestování proti různým věcem, modlení se k Bohu, Chození do kostela
Zajímavost: Maude zemřela v díle "Kdo ví, kdo ovdoví" v 11.sérii
Charakteristika: Moude velice ráda protestuje proti různým věcem co se jí nelíbí a je, jako její manžel, velice náboženky založená.

Wiggumovi

Clancy Wiggum

Obrázek

Celé jméno: Clancy Wiggum
Rodina: Sarah Wiggumová (manželka), Ralph Wiggum (syn)
Americký dabér: Hank Azaria
Český dabér: Bohdan Tůma
Povolání: Policejní šerif ve Springfieldu
Nejlepší přítel: Eddie, Lou
Nepřítel: Haďák, levák Bob, Rex Banner
Záliby: Sledování TV, flákání se na stanici, jezení jídla
Oblíbené jídlo: Koblihy, brambůrky, …
Zajímavost: V prvních seriích měl Clancy černé vlasy a neměl za syna Ralpha (avšak ten už v té době v Simpsonech vystupoval)
Charakteristika: Clancy Wiggum je líný polda, "na nic". Rád přijímá úplatky a zbožňuje svou rodinu ... a jídlo.

[img]Ralph%20Wiggum[/img]

Obrázek

Celé jméno: Ralph Wiggum
Věk : 8
Rodina: Clancy Wiggum (otec), Sarah Wiggum (matka)
Americký dabér: Nancy Cartwright
Český dabér: Různí
Povolání: Žák ZŠ Springfield
Nejlepší přítel: Bart Simpson
Nepřítel: Nelson Muntz, Jimbo Jones, Dolphin Starbeam, Kearney
Typické frázy: Našel jsem v nose holuba!
Záliby: Hraní s plyšovýma hračkama
Oblíbené jídlo: Čokoláda, zmrzlina, ...
Zajímavost: V epizodě "Smutná Líza" vypadal Ralph úplně jinak, než ho známe teď.
Charakteristika: Ralph je takový malý klučina. Je ale neuvěřitelně hloupej. Rád plácá blbosti (to jsou ale super hlášky).Často má také halucinace.

Sára Wiggumová

Obrázek

Celé jméno: Sarah Wiggumová
Rodina: Clancy Wiggum (manžel), Ralph Wiggum (syn)
Americký dabér: Pamela Hayden
Český dabér: ???
Povolání: Žena v domácnosti
Nejlepší přítel: Nemá
Nepřítel: Nemá
Charakteristika: O Sarah toho moc známo není, ale má společné s Clancym to, že má hodně ráda svojí rodinu.


Elektrárna

Waylon Smithers

Obrázek

Celé jméno: Waylon Smithers

Věk: 41
Americký dabér: Hank Azaria
Český dabér: Jaroslav Horák
Povolání: Sluha a asistent pana Burnse
Nejlepší přítel: Pan Burns
Nepřítel: Anti-homosexuálové
Záliby: Vařit panu Burnsovi, žehlit panu Bursnsovi, krmit pana Burnse, ...
Zajímavost: Waylon je homosexuál. Tvrdí o sobě že je hetero.
Charakteristika: Waylon je dobrák od kosti a miluje pana Burnse. Je s ním všude a jeho snem, je s Burnsem mít sex.

Montgomery Burns

Obrázek

Celé jméno: Charles Montgomery Burns
Věk: 104
Rodina: Cliford Burns (otec), Daphne Charlesová (matka), Cornelia Burnsová (sestra), Zeph Burns, Cornelius Burns (bratři), Larry Burns (syn)
Americký dabér: Harry Shearer
Český dabér: Bedřich Šetena
Povolání: Majitel atomové elektrárny ve Springfieldu
Nejlepší přítel: Smithers
Nepřítel: Malé děti, skoro všichni
Typické frázy: Výborně!
Záliby: Vymýšlet ďábelské plány
Zajímavost: Matt Groening měl problémy s charakterem C.M.Burnse a tak si vzal inspiraci z Fredrika Olsena (norského samotářského přepravního magnáta).
Charakteristika: Pan Burns je starý, senilní a zlý stařec. Má obrovskou moc a bohatsví. Má nejvíce zdravotních potíží na světě a dokonce některé nově objevené(u něho)

Kriminálníci

Levák Bob

Obrázek

Celé jméno: Robert Underdunk Terwilliger
Rodina: Cecil Terwilliger (bratr), Francesca Terwilligerová (manželka), Gino Terwilliger (syn)
Americký dabér: Dan Castellaneta
Český dabér: Jaromír Meduna
Povolání: Nezaměstnaný, dříve vystupoval v Krustyho Show
Nejlepší přítel: Nemá přátele
Nepřítel: Bart Simpson, Cecil Terwilliger, hrábě :)
Záliby: Pokoušení zabít Barta Simpsona
Zajímavost: V prvním díle, kde se Levák Bob objevil (Je Šáša vinen?), vypadal jinak a jeho jména čeští překladatelé, přeložili jako Bob Šouflik
Charakteristika: Bob je sice chladnokrevný vrah a zloděj, ale v srdce má na správném místě a je inteligentní a citlivý.

Cecil Terwilliger

Obrázek

Celé jméno: Cecil Terwilliger
Rodina: Levák Bob (bratr)
Americký dabér: David Hyde Pierce
Český dabér: ???
Povolání: Nezaměstnaný, je vězeň
Nejlepší přítel: Nemá přátele
Nepřítel: Krusty, Levák Bob, Bart Simpson
Záliby: Nemá
Zajímavost: Cecil chtěl zničit Springfield. Zábránil mu v tom však Bob.
Charakteristika: Cecil je chladnokrevný vrah a neřád. Na rozdíl od svého bratra neví co je cit.

Tlustý Tony

Obrázek

Celé jméno: Tlustý Tony
Věk: cca 50
Rodina: Anna Maria (manželka), Michael (syn)
Americký dabér: Joe Mantegna
Český dabér: Zdeněk Hess
Povolání: Mafíán
Nejlepší přítel: Nikdo
Nepřítel: Ti, kdo mu včas nezaplatí
Záliby: Odpráskávat lidi
Zajímavost: Tlustý Tony má syna a dokonce i manželku, ta je však již zesnulá.Tlustého Tonyho daboval i Phil Hartman, ale jen v epizodě Ryba jménem Selma.
Charakteristika: Tlustý tony je mafián. Pro toho, kdo si jeho služby zvolí je hodný, ale běda, jestli za to nezaplatí....

Louie a Legs

Obrázek

Celé jména: Louie a Legs
Věk: kolem 40
Americký dabér: Legs - Karl Wiedergott, Louie - Dan Castellaneta
Český dabér: ???
Povolání: Mafíáni
Nejlepší přítel: Tlustý Tony
Nepřítel: Ti, kdo Tlustému Tonymu včas nezaplatí
Záliby: Odpráskávat lidi
Charakteristika: Legs a Louie jsou Tonyho pomocníci a jeho ochránci. Jsou ale zlí a chladnokrevní.

Drákulka Halamová

Obrázek

Celé jméno: Drákulka Halamová
Americký dabér: Penny Marshall
Český dabér: Simona Stašová
Povolání: Hlídačka dětí
Nejlepší přítel: Nemá přátele
Nepřítel: Všicni
Záliby: Vykrádání bytů
Zajímavost: Vystupovala pod jmény Dadulka Hajajová, nebo Lucille Botzowski.
Charakteristika: O Drákulce Halamové toho není mnoho známo, je to ale velká podvodnice a rodiče by jí neměli skočit na nízké poplatky za hlídání svých dětí. Objevila se jenom v jedné epizodě a v jedné byla jěstě v TV zpráva, že unikla z vězení.

Hospoda u Vočka


Vočko Szyslak


Obrázek

Celé jméno: Momar Szyslak
Věk: 36
Rodina: ??? Szyslaková (matka)
Americký dabér: Hank Azaria
Český dabér: Jan Vondráček
Povolání: Barman
Nejlepší přítel: Homer, Barney, Lenny, Carl a všichni kdo navštíví jeho putiku.
Nepřítel: Bart Simpson (Vočko ale neví, že je to on)
Záliby: Čepovat pivo
Zajímavost: Vočko měl v prvních sériích černé vlasy.
Charakteristika: Vočko je nepěkný muž, který ani nemá dobrou povahu, ani se nijak nepředává věcma. Je taky zbabělý. Když mu někdo nezaplatí, kdy má, vytáhne svou brokovnici a kdykoliv ji použije.

Barney Gumble

Obrázek

Celé jméno: Bernard Gumble
Věk: 39
Rodina: ??? Gumbleová (matka)
Americký dabér: Dan Castellaneta
Český dabér: Miroslav Saic
Povolání: Nezaměstnaný
Nejlepší přítel: Homer, Vočko, Lenny, Carl
Nepřítel: Nikdo, je to přátelský člověk
Záliby: Pít pivo, krkat, být u Vočka v baru
Zajímavost: Barney měl v prvních sériích žluté vlasy. Jeho matka je Norka.
Charakteristika: Barney je notorický alkoholik. Z pití má už i vidiny a nemá vůbec pojem oi čase a prostoru. V posledních sériích už však nepije. Zato má závislost na kávě. Barney má i přesto všechno srdce na pravém a v životě by neublížil.


Lenny Leonard

Obrázek

Celé jméno: Lenford Leonard
Věk: 35
Americký dabér: Harry Shearer
Český dabér: Josef Carda
Povolání: Pracovník v Jaderné Elektrárně Springfield
Nejlepší přítel: Homer, Vočko, Carl, Barney
Nepřítel: Nikdo, je to přátelský člověk
Záliby: pít u Vočka v baru
Zajímavost: Prvně se objevil v epizodě Ve víru vášně.
Charakteristika: Lenny je typický pohodář. Nic ho nerozhodí ničím se nedá zaskočit. S Carlem dělají super dvojku.

Carl Carlson

Obrázek

Celé jméno: Carl Carlson
Věk: 38
Americký dabér: Hank Azaria
Český dabér: Jaroslav Horák
Povolání: Pracovník v Jaderné Elektrárně Springfield
Nejlepší přítel: Homer, Vočko, Lenny, Barney
Nepřítel: Nikdo
Záliby: Pít u Vočka v baru
Zajímavost: Carl se poprvé objevil v epizodě Světák Homer. Je budhista a v mládí kouřil trávu.
Charakteristika: Carl je pohodář. Nic ho nerozhodí, ničím se nedá zaskočit. S Lennym dělají super dvojku.


Škola

Seymour Skinner

Obrázek

Celé jméno: Seymour Skinner, pravé jméno Armin Tamzarian
Věk: 44
Americký dabér: Harry Shearer
Český dabér: Dalimil Klapka
Povolání: Ředitel na základní škole Springfield
Nejlepší přítel: Škola
Nepřítel: Bart Simpson, Jimbo Jones, Kearny a Dolph, Nelson
Záliby: Číst knihy, vyprávěk příběhy z války z Vietnamu
Zajímavost: Seymour Skinner je vlastně někdo úplně jiný. Jeho pravé jméno je Armin Tamzarian. Myslel si že Skinner umřel ve válce a tak uskutečnil jeho sen - být ředitelem základní školy.
Charakteristika: Skinner je zásadový inteligentní ředitel, který žije stereotypem.

Edna Krabappelová

Obrázek

Celé jméno: Edna Krabappelová
Věk: 38
Americký dabér: Marcia Wallace
Český dabér: Blanka Zdichyncová
Povolání: Učitelka na ZŠ Springfield
Nejlepší přítel: Nemá
Nepřítel: Agnes Skinnerová
Záliby: Muchlovat se s chlapama :), kouřit cigarety
Zajímavost: Poprvé se objevila v epizodě Malý génius
Charakteristika: Edna je romantička a ráda se muchluje. Má ráda ředitele Skinnera.

Willie

Obrázek

Celé jméno: Willie ???
Věk: 38
Americký dabér: Dan Castellaneta
Český dabér: Zdeněk Hess
Povolání: Školník na základní škole Springfield
Nejlepší přítel: Jeho traktůrek
Nepřítel: Bart Simpson, ředitel Skinner
Záliby: Shrabávat listí, udržovat čistotu na škole, ...
Zajímavost: Byl skoro utopen bramborovou kaší. Je ze Skotska, ze severního města Kilt.
Charakteristika: Willie je hodný školník, ale nikdo ho nemá rád. Je velkým nepřítelem Skinnera. Byl zasnoubený se Sheri Bobbinsovou ... ale pak se jí vrátil zrak :)

Inspektor Chalmers


Obrázek

Celé jméno: Gary Chalmers
Věk: 50
Americký dabér: Hank Azaria
Český dabér: ???
Povolání: Školní inspektor
Nepřítel: ředitel Skinner
Typické frázy: Skinnere!
Záliby: Zvát Skinnerovu matku na večeři
Zajímavost: Poprvé se objevil v epizodě Hadobijecký den
Charakteristika: Gary je přísný inspektor. Zvlášť si dává pozor na ZŠ Springfield, protože v ní jsou největší problémy. Nenávidí Skinnera.

Ostatní zvířata


Jub-Jub

Obrázek

Pohlaví: samec
Barva: zelená
Poprvé vystoupil v epizodě: Selmina Volba

Jub- Jub je domácí mazlíček Selmy Boubierové. Nejdříve ho měla tetička Gladys, ale ta ho později dala Jacqueline Bouvier (Margina matka). Ta se ho vzdala a tak nakonec skončil právě u Selmy.

Jub-Jub rád jí již mrtvé živočichy. Jednou se dokonce pokusil sníst Selminu nohu, protože usnula a on ti tím-pádem myslel, že je mrtvá. Objevil se také ve hře The Simpsons Hit a Run. Potom co Homer vyhraje závod v automobilech, Selma jako rozhodčí řekne, že to byla horší chvíle než když Jub-Jub snědl její kočku.

Pan Teeny

Obrázek

Pohlaví: samec
Barva: světle a tmavě hnědá
Dabér: Dan Castellaneta

Louis “Pan Teeny” Toot (také známý jako Joseph Teeny) je cvičený opičák, pomocník, řidič a sluha klauna Krustyho. Stejně jako Krusty je to velký kuřák a občas si bere prášky proti depresi. Mezi jeho příbuzné patří strýček, který byl dříve ministrem zahraničí v Brazílii a jeho matka Toot-Toot, jenž je v zoologické zahradě. Toot-Toot vyměnila Barta (kterého ukradla) právě za Barta v epizodě "Bart má dvě mámy".

Zmutovaná veverka

Obrázek

Pohlaví: neznámé
Barva: růžovo-hnědá
Co to je: Zmutovaná veverka
První vystoupení: Simpsonovi ve filmu
Dabér (vydává zvířecí zvuky): Dan Castellaneta

Tmavě růžová, zmutovaná veverka, která má okolo své hlavy 38 očí. To vše díky mutaci ze springfieldského jezera, kam Homer vyklopil prasečí exkrementy. Poprvé si ji všiml Bart s Flandersem, kteří byli na procházce. Poté k nim přišli zaměstnanci společnosti EPA, kteří zvíře uzavřeli do skleněné nádoby. Russ Cargil - ředitel EPY, veverku potom ukázal prezidentovi USA s tím, že Springfield je nejšpinavější město na Zemi. Veverka se také objevila v prvním díle 19. série, kde prosvištěla na demoliční kouli při úvodní (předělané) scénce.

Blinky

Obrázek

Blinky je tříoká zmutovaná ryba, která hrála nejvíce v 2. sérii v epizodě Kdo z koho. Bart jí vylovil z rybníka, do kterého pan Burns vypouštěl nebezpečný odpad z jeho elektrárny. Blinky byl/a také v epizodě Futu-drama nebo v díle Lízina svatba, kde (v budoucnosti) měla očí šest. Párkrát se dokonce objevila v seriálu Futurama, která je také od tvůrců Simpsonových.


1. Série
01×01 Vánoce u Simpsonových
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×02 Kouzelník z Evergreen Terace
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×03 Homerova odysea
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×04 Taková nenormální rodinka
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×05 Bart generálem aneb kdopak by se Nelsona bál
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×06 Smutná Líza
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×07 Volání přírody
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×08 Mluvící hlava
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×09 Ve víru vášní
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×10 Světák Homer
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×11 Kyselé hrozny sladké Francie
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×12 Je Šáša vinen?
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

01×13 Hezkej večer
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


2. Série
01. Bart Gets An F (Bart propadá)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

02. Simpson and Delilah (Homerova dobrá víala)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

03. Treehouse of Horror (Speciální čarodějnický díl I)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

04. Two Cars in Every Garage and Three Eyes on Every Fish (Kdo z koho)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

05. Dancin’ Homer (Homer maskotem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

06. Dead Putting Society (Golfová společnost)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

07. Bart vs. Thanksgiving (Bart kazisvět)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

08. Bart the Daredevil (Ďábelský Bart)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

09. Itchy & Scratchy & Marge (Za všechno může televize)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

10. Bart Gets Hit by a Car (Bartova srážka s autem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

11. One Fish, Two Fish, Blowfish, Blue Fish (Není ryba jako ryba)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

12. The Way We Was (Takoví jsme byli)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

13. Homer vs. Lisa and the Eighth Commandment (Homer a desatero aneb každý krade, jak dovede)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

14. Principal Charming (Láska klíčí i v ředitelně)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

15. Oh Brother, Where Art Thou? (Ach, rodný bratře, kde tě mám?)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16. Bart’s Dog Gets an F (Spasitel trapitel)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

17. Old Money (Dědovo dědictví)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

18. Brush With Greatness (Síla Talentu)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

19. Lisa’s Substitute (Lízin let do nebe)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20. The War of the Simpsons (Válka Simpsonových)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

21. Three Men and a Comic Book (Drobné kiksy nad komiksy)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

22. Blood Feud (Krevní msta)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


3. Série

01. Stark Raving Dad (Šílený Homer)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

02. Mr. Lisa Goes to Washington (Líza na stopě zlořádu)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

03. When Flanders Failed (Zkáza domu Flandersů)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

04. Bart the Murderer (Bart vrahem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

05. Homer Defined (Homerova definice)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

06. Like Father, Like Clown (Jaký otec, takový klaun)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

07. Treehouse of Horror II (Speciální čarodějnický díl II.)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

08. Lisa’s Pony (Cena lásky)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

09. Saturdays of Thunder (Hromská sobota)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

10. Flaming Moe’s (U ohnivého Vočka)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

11. Burns Verkaufen der Kraftwerk (Jak Burns prodával elektrárnu)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

12. I Married Marge (Jak jsem si bral Marge)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

13. Radio Bart (Rádio Bart)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

14. Lisa the Greek (Líza sázkařem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

15. Homer Alone (Homer sám doma)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16. Bart the Lover (Bart milencem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

17. Homer At The Bat (Homer na pálce)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

18. Separate Vocations (Lízina vzpoura)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

19. Dog of Death (Spasitel zabijákem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20. Colonel Homer (Ctěný pan Homer)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

21. Black Widower (Černý vdovec)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

22. Otto Show (Otto v akci)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

23. Bart’s Friend Falls in Love (Milhousův románek)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

24. Brother Can You Spare Two Dimes? (Brácho, nemůžeš postrádat dva tácy?)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


4. Série

V url je to o jeden díl posunutý (špatně) ;)

1.Kamp Krusty (Vzhůru na prázdniny)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

2.A Streetcar Named Marge (Tramvaj do stanice Marge)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

3.Homer the Heretic (Homer kacířem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

4.Lisa the Beauty Queen (Líza královnou krásy)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

5.Treehouse of Horror III (Speciální čaredějnický III)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

6.Itchy & Scratchy: The Movie (Bartův trest)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

7.Marge Gets a Job (Marge jde do zaměstnání)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

8.New Kid on the Block (Nová holka v ulici)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

9.Mr. Plow (Pan Pluhař)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

10.Lisa’s First Word (Lízino první slovo)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

11.Homer’s Triple Bypass (Homerova koronární operace)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

12.Marge vs. the Monorail (Marge versus jednokolejka)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

13.Selma’s Choice (Selmina volba)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

14.Brother from the Same Planet (Velký bratr)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

15.I Love Lisa (Svatého Valentýna)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16.Duffless (Homer na suchu)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

17.Last Exit to Springfield (Homer šéfem odborů)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

18.So It’s Come To This: A Simpson’s Clip Shop (Tak takhle to dopadlo)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

19.The Front (Nastrčená osoba)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20.Whacking Day (Hadobijecký den)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

21.Marge In Chains (Marge za mřížemi)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

22.Krusty Gets Kancelled (Šáša Krusty zrušen, Šáša Krusty má padáka)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

5. Série

1.Homer’s Barbershop Quartet (Homerovo pěvecké kvarteto)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

2.Cape Feare: Not Affilated with theFilm “Cape Fear” (Mys hrůzy)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

3.Rosebud (Medvídek)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

4.Homer Goes to College (Homer jde studovat)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

5.Marge on the Lam (Marge na útěku)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

6.Treehouse of Horror IV (Speciální čarodějnický díl IV)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

7.Bart’s Inner Child (Bartovo vnitřní dítě)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

8.Boy Scoutz N the Hood (Bart táborníkem)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

9.The Last Temptation of Homer (Poslední pokušení Homera Simpsona)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

10.Jak jsem se přestal bát aneb legalizace hazardu ve Springfieldu)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

11.Homer the Vigilante (Homer strážcem zákona)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

12.Homer and Apu (Homer a Apu)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

13.Bart Gets Famous (Bart na vrcholu slávy)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

14.Lisa vs. Malibu Stacy (Líza proti mluvící panence)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

15.Deep space Homer (Hrdinný kosmonaut Homer)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16.Homer Loves Flanders (Homer miluje Flanderse)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

17.Bart Gets an Elephant (Bart dostane slona)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

18.Burns’ Heir (Burnsův dědic)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

19.Sweet Saymor Skinner’s Baadassss Song (Skinner, sladký nepřítel)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

20.The Boy Who Knew Too Much (Chlapec, který věděl příluš mnoho)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

21.Lady Bouvier’s Lover (Milenec LadyBouveriové)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

22. Secrets of a Succesful Marriage (Tajemství úspěšného manželství)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.Rozlišení : 320x240
Formát : avi
Jazyk : CZ

Pokud je někde chyba napište mi přes SZ :)

_________________
Za každé kliknutí na Obrázekbudu vděčný.
Mé linky volně šířitelné ;-)
Všechny linky na Uloz.to a Mediafire jsou moje, pokud neuvedu jinak. ;-)
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Naposledy upravil maggič dne pon 1.1.11 11:11, celkově upraveno 34564338302


Naposledy upravil iHATu dne čtv 05.11.09 14:54, celkově upraveno 1

pát 23.10.09 21:53
Profil
Ex-Tým
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26.04.10 15:55
Příspěvky: 321
Poděkovali mu: 41 x
Medaile: 2
Team member bronze (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Simpsonovi
Obrázek


Kvalita videí:
Formát: AVI
Kodek: DIVX
Rozlišení: 320*240
1 díl: +- 38 MB
Bitrate videa: 180 kbps - 192 kbps
Bitrate audia: 40 kbps ; 24 KHz - 48 kbps ; 24 KHz
Audio kodek: MP3

=====================================

Od dílu 19 x 11 změna kvality !

Formát: AVI
Kodek: DIVX
Rozlišení: 320*240
1 díl: +- 51 MB
Bitrate videa: 221 kbps
Bitrate audia: 108 kbps ; 22 KHz
Audio kodek: MP31. Série

1. Vánoce u Simpsonových
2. Malý génius
3. Homerova odysea
4. Taková nenormální rodinka
5. Bart generálem aneb kdopak by se Nelsona bál
6. Smutná Líza
7. Volání přírody
8. Mluvící hlava
9. Ve víru vášní
10. Světák Homer
11. Kyselé hrozny sladké Francie
12. Je Šáša vinen?
13. Hezkej večer


Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.2. Série

* 1. Bart propadá
* 2. Homerova dobrá víla
* 3. Zvlášť strašidelní Simpsonovi
* 4. Kdo z koho
* 5. Homer maskotem
* 6. Golfová společnost
* 7. Bart kazisvět
* 8. Ďábelský Bart
* 9. Za všechno může televize
* 10. Bartova srážka s autem
* 11. Není ryba jako ryba
* 12. Takoví jsme byli
* 13. Homer a desatero aneb Každý krade jak dovede
* 14. Láska klíčí i v ředitelně
* 15. Ach, rodný bratře, kde tě mám?
* 16. Spasitel trapitel
* 17. Dědovo dědictví
* 18. Síla talentu
* 19. Lízin let do nebe
* 20. Válka Simpsonových
* 21. Drobné kiksy nad komiksy
* 22. Krevní msta

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.3. Série

* 1. Šílený Homer
* 2. Líza na stopě zlořádu
* 3. Zkáza domu Flandersů
* 4. Bart vrahem
* 5. Homerova definice
* 6. Jaký otec, takový klaun
* 7. Speciální čarodějnický díl II.
* 8. Cena lásky
* 9. Hromská sobota
* 10. U ohnivého Vočka
* 11. Jak Burns prodával elektrárnu
* 12. Jak jsem si bral Marge
* 13. Radio Bart
* 14. Líza sázkařem
* 15. Homer sám doma
* 16. Bart milencem
* 17. Homer na pálce
* 18. Lízina vzpoura
* 19. Spasitel zabijákem
* 20. Ctěný pan Homer
* 21. Černý vdovec
* 22. Otto v akci
* 23. Milhauseův románek

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.4. Série

* 1. Brácho, můžeš postrádat dva tácy?
* 2. Vzhůru na prázdniny
* 3. Tramvaj do stanice Marge
* 4. Homer kacířem
* 5. Líza královnou krásy
* 6. Speciální čarodějnický díl III.
* 7. Bartův trest
* 8. Marge jde do zaměstnání
* 9. Nová holka v ulici
* 10. Pan Pluhař
* 11. Lízino první slovo
* 12. Homerova koronární operace
* 13. Marge versus jednokolejka
* 14. Selmina volba
* 15. Velký bratr
* 16. Svatého Valentýna
* 17. Homer na suchu
* 18. Homer šéfem odborů
* 19. Tak takhle to dopadlo
* 20. Nastrčená osoba
* 21. Hadobijecký den
* 22. Marge za mřížemi
* 23. Šáša Krusty je zrušen - šáša Krusty má padáka

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.5. Série

* 1. Homerovo pěvecké kvarteto
* 2. Mys hrůzy
* 3. Medvídek
* 4. Homer jde studovat
* 5. Marge na útěku
* 6. Speciální čarodějnický díl IV.
* 7. Bartovo vnitřní dítě
* 8. Bart táborníkem
* 9. Poslední pokušení Homera Simpsona
* 10. Jak jsem se přestal bát aneb Legalizace hazardu ve Springfieldu
* 11. Homer strážcem zákona
* 12. Homer a Apu
* 13. Bart na vrcholu slávy
* 14. Líza proti mluvící panence
* 15. Hrdinný kosmonaut Homer
* 16. Homer miluje Flanderse
* 17. Bart dostane slona
* 18. Burnsův dědic
* 19. Skinner, sladký nepřítel
* 20. Chlapec, který věděl příliš mnoho
* 21. Milenec Lady Bouvierové
* 22. Tajemství úspěšného manželství

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.6. Série

* 1. Bart temnoty
* 2. Lízina rivalka
* 3. Tentokrát o lásce
* 4. Návštěva Drsnolandu
* 5. Návrat Leváka Boba
* 6. Speciální čarodějnický díl V.
* 7. Bartovo děvče
* 8. Líza posila mužstva
* 9. Zvrhlík Homer
* 10. Dědeček versus sexuální ochablost
* 11. Strach z létání
* 12. Homer Veliký
* 13. A s Maggie jsou tři
* 14. Bartova kometa
* 15. Homer klaunem
* 16. Bart versus Austrálie
* 17. Homer versus Patty a Selma
* 18. Zrodila se hvězda
* 19. Lízina svatba
* 20. Dva tucty a jeden chrt
* 21. Konec SRPŠ
* 22. Kolem Springfieldu
* 23. Springfieldská spojka
* 24. Trojský citrón
* 25. Kdo postřelil pana Burnse I.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.7. Série

* 1. Kdo postřelil pana Burnse II.
* 2. Radioaktivní muž
* 3. Bart prodává duši
* 4. Domove, sladký domove
* 5. Líza vegetariánkou
* 6. Speciální čarodějnický díl VI.
* 7. Tlouštík Homer
* 8. Babička
* 9. Poslední šance Leváka Boba
* 10. Slavnostní epizoda
* 11. Nemáš se čím chlubit, Marge
* 12. Homerův tým
* 13. Dva zlí sousedé
* 14. Výjevy z třídního boje ve Springfieldu
* 15. Udavač Bart
* 16. Líza bortí mýty
* 17. Homer ve službě
* 18. Ryba jménem Selma
* 19. Den, kdy zemřelo násilí
* 20. Bart na cestě
* 21. Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu
* 22. Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk v prokletí pekelných ryb
* 23. Mnoho Apua pro nic
* 24. Homerpalooza
* 25. Simpsonovi na prázdninách

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.8. Série

* 1. Speciální čarodějnický díl VII.
* 2. Dvojí stěhování
* 3. Zuřící býk Homer
* 4. Burnsovy otcovské lapálie
* 5. Bart po setmění
* 6. Rozdělený Milhouse
* 7. Lízino rande s blbostí
* 8. Hurikán Ned
* 9. Homerova mystická cesta
* 10. Akta S
* 11. Pokřivený svět Marge Simpsonové
* 12. Hora šílenství
* 13. Himlhergotdoneveterkrucajselement
* 14. Představují se Itchy, Scratchy a Poochie
* 15. Homerova fóbie
* 16. Bratr z jiného seriálu
* 17. Má sestra, má chůva
* 18. Homer versus 18. dodatek Ústavy
* 19. Důvěrnosti v základní škole
* 20. Psí pozdvižení
* 21. Stařec a Líza
* 22. V tebe věříme, ó Marge
* 23. Homerův nepřítel
* 24. Filmy, v niž si Simpsonovi zahráli
* 25. Tajná válka Lízy Simpsonové

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.9. Série

* 1. Město New York vs. Homer Simpson
* 2. Ředitel Skinner a seržant Skinner
* 3. Lízin saxofon
* 4. Speciální čarodějnický díl VIII.
* 5. Pistolníkova rodina
* 6. Bart hvězdou
* 7. Dvě paní Nahasapeemapetilonové
* 8. Líza skeptik
* 9. Marge prodává nemovitosti
* 10. Zázrak v Evergreen Terace
* 11. Všichni zpívají a tančí
* 12. Bart světský
* 13. Radost ze sekty
* 14. Ponorkobus
* 15. Poslední pokušení Krustyho
* 16. Jak napálit pojišťovnu
* 17. Líza z rodu Simpsonů
* 18. Hrátky s Ralphem
* 19. Homer slouží vlasti
* 20. Trable s triliony
* 21. Bart - televizní šoumen
* 22. Kam s odpadem
* 23. Homer horolezcem
* 24. Ztracená Líza
* 25. Rození líbači

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.10. Série

* 1. Školní večírek
* 2. Kouzelník z Evergreen Terace
* 3. Bart v úloze matky
* 4. Speciální čarodějnický díl IX
* 5. Dojezdy pro hvězdy
* 6. Štastná doba hippies
* 7. Líza má jedničku
* 8. Homer Simpson a ledvina
* 9. Střet s mafií
* 10. Ať žije Flanders
* 11. Bart se nevzdává
* 12. Sportovní neděle
* 13. Homer - Maxi Obr
* 14. Mor na Amora
* 15. Marge - královna silnic
* 16. Dejte Líze pokoj
* 17. Na plnej plyn
* 18. Simpsonovské biblické příběhy
* 19. Outsider-art
* 20. Stařec a moře průšvihů
* 21. Za peníze si Monty lásku nekoupí
* 22. Asociace Mensy zachraňuje Lízu
* 23. Třicet minut v Tokiu

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.11. Série

* 1. Cáklý Max jedna
* 2. Bartovo napravení
* 3. Hádejte, kdo kritizuje
* 4. Speciální čarodějnický díl X.
* 5. Fujtajbl
* 6. Všechna sláva, polní tráva
* 7. Osm raubířů
* 8. Marge jako rukojmí
* 9. Hračka snů
* 10. Malá velká máma
* 11. Jak Barta osvítil Bůh
* 12. Panská rodina
* 13. Bart v sedle
* 14. Kdo ví, kdo ovdoví?
* 15. Nemožný misionář
* 16. Plastický Vočko
* 17. Nebárt se budoucnosti
* 18. Čas vína a bědování
* 19. Zabij krokodýla a uteč
* 20. Poslední step ve Springfieldu
* 21. Šílená a ještě šílenější Marge
* 22. Cena smíchu

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.12. Série

* 1. Líza na větvi
* 2. Homer versus důstojnost
* 3. Muž, který věděl příliš mnoho
* 4. Podfuk za všechny prachy
* 5. Skinnerova zkouška sněhem
* 6. Marge a mukl
* 7. Náhlá srdeční příhoda
* 8. Bratrovražedný tenis
* 9. Den spratka
* 10. Nová chlapecká kapela
* 11. Homer drží hladovku
* 12. Konec šikany ve Springfieldu
* 13. Simpsonovi v Africe
* 14. Trilogie omylů
* 15. Vzhůru do Svatoparku!
* 16. Homerem zapomenuté děti
* 17. Tulácké báchorky
* 18. Speciální čarodějnický díl XI.
* 19. Příběh dvou Springfieldů
* 20. Napravení šíleného klauna
* 21. Homr

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.13. Série

* 1. Speciální čarodějnický díl XII.
* 2. Rodičovské pouto
* 3. Homer barmanem
* 4. Zamilovaný Burns
* 5. Telecí léta
* 6. Malověrná Líza
* 7. Rozkol v rodině
* 8. Sladkosti a zahořklá Marge
* 9. Sdrátovaná čelist
* 10. Napůl slušný návrh
* 11. Srdci neporučíš
* 12. Poslední pistolník na Západě
* 13. Stařec a hoře
* 14. Příběhy z nevrácené knihy
* 15. Může za to Líza
* 16. Homerova zelená medicínka
* 17. Na pranýři
* 18. Jsem cholerik, ale léčím se
* 19. Záletník Apu
* 20. Malá vysokoškolačka
* 21. Křeslo pro Homera
* 22. S Homerem přijde zákon

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.14. Série

* 1. Speciální čarodějnický díl XIII.
* 2. Homerova rock´n´rollová brnkačka
* 3. Bart versus Líza versus 3.A
* 4. Veliká Marge
* 5. Zkáza domu Simpsonů
* 6. Kdo chce zabít Homera?
* 7. Úča roku
* 8. Výchova dívek v Americe
* 9. Namakaná máma
* 10. Chrám páně Simpsonův
* 11. Bart na volné noze
* 12. Speluji, jak nejrychleji dovedu
* 13. Kráska a soused
* 14. Šáša míří do Washingtonu
* 15. Ředitel XXL
* 16. Vraťte mi hvězdnou oblohu
* 17. Čtyřprocentní trojka
* 18. Cesta z maloměsta
* 19. Starý zbabělec
* 20. Zabrzděte moji ženu
* 21. Bartova válka
* 22. Vočko pečuje o malou

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.15. Série

* 1. Speciální čarodějnický díl XIV.
* 2. Návrat nezdárné matky
* 3. Předsedkyně pro parádu
* 4. Obtěžoval jsem anglickou královnu
* 5. Rychle a srstnatě
* 6. Krustyho zkouška z dospělosti
* 7. Patnácté Vánoce u Simpsonů
* 8. Marge vs. Svobodní, důchodci, bezdětné páry, mládež a gayové
* 9. Já, robot
* 10. Tiráda americké hospodyňky
* 11. Toulky historií s Marge
* 12. Milhouse tu už nebydlí
* 13. Chytrý a chytřejší
* 14. Hádej, kdo přijde na večeři
* 15. Den pro závislosti
* 16. Basa tvrdí charakter
* 17. Nevěsta na úprku
* 18. Chyť je, když to dokážeš
* 19. Super Simpson
* 20. Takoví jsme nebyli
* 21. Nepřátelé státu
* 22. Válka s molochem

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.16. Série

* 1. Speciální čarodějnický díl XV.
* 2. Ve válce sporáků je vše dovoleno
* 3. Noci s nepřítelem
* 4. Kamarádky na život a na smrt
* 5. Komiksák a Chlapeček
* 6. Poslední recept
* 7. Drahé pivínko
* 8. Homerův a Nedův poslední výkop
* 9. Rošťácký rap
* 10. Svatby podle Homera
* 11. Za jasného dne neuvidím svou sestru
* 12. Čínskej nášup
* 13. Mobilní Homer
* 14. Vypráskaný práskač
* 15. Futu-drama
* 16. Kdo se bojí pokrývače?
* 17. Požírač srdcí
* 18. Springfield hledá ministar
* 19. Díkybohu je den zkázy
* 20. Domov daleko od Homera
* 21. Otec, syn a host svatý

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.17. Série

* 1. Ohňostroj oddanosti
* 2. Děvče, které spalo příliš málo
* 3. Milhouse z písku a mlhy
* 4. Speciální čarodějnický díl XVI
* 5. Návrat nezdárného syna
* 6. Homer kandiduje
* 7. Pomsta červených rajčátek
* 8. Taliján Bob
* 9. Simpsonovské vánoční skazky
* 10. Čí je vlastně Homer?
* 11. Všechny cesty vedou do krimu
* 12. Pygmalion v sukni
* 13. Zdánlivě nekonečný příběh
* 14. Bart má dvě mámy
* 15. Homere Simpsone, tohle je tvoje žena
* 16. Million Dollar Abie
* 17. Salam Banghalore!
* 18. Nejmokřejší příběh všech dob
* 19. Holky těžší to maj…?
* 20. Myslete na Marge
* 21. Opičí proces
* 22. Manželská poradna

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.18. Série

* 1. Žabař, kuchař, manželka a její Homer
* 2. O jazzu a jiné zvířeně
* 3. Kladivo na Homera
* 4. Speciální čarodějnický díl XVII
* 5. Osudy dobrého vojáka Homera
* 6. Vočko veršotepcem
* 7. Umění na špejli
* 8. Parťáci
* 9. Kill Gil
* 10. Akvamanželka
* 11. Pomsta bývá nejsladší natřikrát
* 12. Malá velká holka
* 13. Vyrůstáme ve Springfieldu
* 14. Zpívá celá spodina
* 15. Romouš a Julizna
* 16. Homerazzi
* 17. Pařanka Marge
* 18. Zmýlená neplatí
* 19. Hoří!
* 20. Stůj, nebo můj pes vystřelí

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.19. Série

* 1. Rád létá a ne že ne
* 2. Homer Sevillský
* 3. Homerova odtahovka
* 4. Nechci vědět, proč ptáček v kleci zpívá
* 5. Speciální čarodějnický díl XVIII.
* 6. Sirotek Milhouse
* 7. Manželé a podnikatelky
* 8. Pohřeb nepřítele
* 9. Věčný stín Simpsonovy mysli
* 10. E Pluribus Wigum
* 11. Zlatá devadesátá
* 12. Láska po Springfieldsku
* 13. Skrytá identita
* 14. Sranda na objednávku
* 15. Není kouře bez tance
* 16. Táta na útěku
* 17. Kraví apokalypsa
* 18. Jedeme na Sundance
* 19. Má máma Mona
* 20. Vše o Líze

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
20. Série

* 1. Sexy koláčky a hlupák v nesnázích
* 2. Ztraceni s GPS
* 3. Výměna bez záruky
* 4. Speciální čarodějnický díl XIX
* 5. Nebezpečné zatáčky
* 6. Homer a Líza ve při
* 7. MyPody a sousedi
* 8. Burns a včely
* 9. Hysterka Líza
* 10. Jak to vlastně bylo, aneb zfalšované volby
* 11. Jak vyzrát na test
* 12. Půjčka na oprátku
* 13. Gone Maggie Gone
* 14. Ve jménu dědy
* 15. Nešťastná svatba
* 16. Kráska přes Internet
* 17. Hodný, zlý a zfetlá
* 18. Táta to ví nejhůř
* 19. Waverly Hills 9021
* 20. Čtyři velké ženy a manikura
* 21. Cesta do Homeriky


Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Jedná se o můj upload

_________________
# Symbian games 5th
# Java games 360x640 (640x360)
Obrázek
Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia N70 -> Nokia N95 -> Nokia N97 black
Obrázek


pon 26.04.10 16:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04.04.09 21:05
Příspěvky: 549
Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Simpsonovi (AVI, CZ)
Obrázek

!ČESKY!
Citace:
21.série - 23 dílů
==================
21x01 SuperHomer
21x02 Pětka pro Bárta je málo
21x03 Žena v ringu
21x04 Speciální čarodějnický díl XX
21x05 Ďábel nenosí Pradu
21x06 Rošťárny bez konzervantů
21x07 Čarodějnice ze Springfieldu
21x08 Bratříčku kde jsi
21x09Čtvrtky s Abiem
21x10 Tenkrát ve Springfieldu
21x11Výhra za všechny prachy
21x12Curlingová romance

Pro další díly zatím není k dispozici český dabing


21x01 - Super Homer
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x02 - Pětka je pro bárta málo
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x03 - Žena v ringu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x04 - Specialní čarodejnický díl
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x05 - Ďábel nenosí Pradu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x06 - Rošťárny bez konzervantů
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x07 - Čarodějky ze Springfieldu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x08 - Bratříčku kde jsi
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x09 - Čtvrtky s Abiem
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x10 - Tenkrát ve Springfieldu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x11 - Výhra za všechny prachy
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x12 - Curlingová romance
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


epizody budu postupně přidávat :)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


stř 10.11.10 19:06
Profil Twitter
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23.04.09 13:16
Příspěvky: 10
Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Simpsonovi 21.série CZ
čau pls nahoď sem 16 a 17 dil ja je nikde nemužu najit:D

_________________
Obrázek


úte 22.02.11 17:03
Profil
Profesionál
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12.01.10 21:25
Příspěvky: 415
Poděkovali mu: 6 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Re: Simpsonovi 21.série CZ
21x16 - Nejvetsi Homer vsech dob

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


21x17 - kult Montgomeryho Burnse

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.skoda ze je jen naky 24 dilu

_________________
I like War Thunderúte 22.02.11 18:00
Profil ICQ
Profesionál
Uživatelský avatar

Registrován: sob 31.10.09 16:06
Příspěvky: 273
Poděkovali mu: 42 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Simpsonovi 22 Seria CZ
Simpsonovi 22 Seria CZ!!

01:Muzikal ze zakladni
Obrázek

02:Dedime po dedovi
Obrázek

03:Bartball
Obrázek

04:Specialny carodejnicky dil XXl
Obrázek

05:Tenhle zivot neni pro tebe Liso
Obrázek

06:Hratky s Montym
Obrázek

07:Lepsi holub v hrsti ako pes v boude
Obrázek

08.Predvanocny hadky
Obrázek

09.Kryci meno Donnie Spekoun
Obrázek

10.Matky ktere nestoji za hrich
Obrázek

11.Vocko v jednem ohni
Obrázek

12.Dobry otec Homer
Obrázek

13.Modra a seda
Obrázek

14.Vzteklej fotr ve filmu
Obrázek

Obrázek

01.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
02.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
03.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
04.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
05.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
06.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
07.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
08.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
09.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
10.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
11.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
12.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
13.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
14.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


POSTUPNE PRIDAM DALSIE CASTI

_________________
Pozri sa hore...

Ahoj,
Odporúčam ti skvelú internetovú hru, ktorá ma veľmi chytila. Vedieš tu svoj vlastný tím a hráš s ním proti reálnym hráčom z celého sveta. Pridaj sa tiež, neoľutuješ!

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Prihlas sa a napis mi spravu..:)


pon 20.06.11 14:12
Profil
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08.11.12 16:19
Příspěvky: 5
Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Simpsonovi (AVI, CZ)
Vďaka za ulož.to :-)


stř 21.01.15 19:18
Profil
Uploader
Uživatelský avatar

Registrován: pát 06.03.15 18:06
Příspěvky: 901
Poděkovali mu: 228 x
Medaile: 4
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Team member bronze (1)

Příspěvek Re: Simpsonovi (AVI, CZ)
Obrázek

video
Formát : AVI
Formát/ : Audio Video Interleave
Formát : MPEG-4 Visual
Format_Profile : Advanced Simple@L5
Format_Settings_BVOP/String : 1
Format_Settings_QPel/String : Ne
Format_Settings_GMC/String : 0 warppoint
CodecID : XVID
Bit rate : 947 kb/s
Šířka : 640pixely
Výška : 480pixely
Poměr stran : 4:3

Audio
Formát : MPEG Audio
Format_Version : Version 1
Format_Profile : Layer 3
Format_Settings_Mode : Joint stereo
Format_Settings_ModeExtension : MS Stereo
CodecID : 55
Bit rate : 140 kb/s
BitRate_Nominal/String : 171 kb/s
Kanál(y) : 2 kanály
Sampling rate : 48,0 kHz


Simpsonovi 1. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 2. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 3. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 4. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 5. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 6. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 7. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 8. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 9. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 10. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 11. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 12. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 13. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 14. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 15. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 16. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 17. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 18. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 19. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 20. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 21. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 22. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 23. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


Simpsonovi 24. série

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.KOMPLETNĚ V CZ!
Upload byl reuploadovan z ulozta.


stř 01.03.17 01:29
Profil
Uploader
Uživatelský avatar

Registrován: pát 06.03.15 18:06
Příspěvky: 901
Poděkovali mu: 228 x
Medaile: 4
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Team member bronze (1)

Příspěvek Re: Simpsonovi (AVI, CZ)
Simpsonovi série 27 s CZ dab

Formát : AVI
Formát/ : Audio Video Interleave
Velikost souboru : 296 MiB
Duration/String : 20 min 30 s
Celkový BitRate : 2 015 kb/s
Použitý software : MEncoder sherpya-r37853+g6d7f566-5.3.1
Enkódoval : MPlayer

Video
ID : 0
Formát : MPEG-4 Visual
Format_Profile : Simple@L1
Format_Settings_BVOP/String : Ne
Format_Settings_QPel/String : Ne
Format_Settings_GMC/String : 0 warppoint
Format_Settings_Matrix/String : Default (H.263)
CodecID : DX50
/ : DivX 5
Duration/String : 20 min 30 s
Bit rate : 1 874 kb/s
Šířka : 720pixely
Výška : 400pixely
Poměr stran : 16:9
Frame rate : 30,000 FPS
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling/String : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.217
StreamSize/String : 275 MiB (93%)
Enkódoval : Lavc57.34.100

Audio
ID : 1
Formát : MPEG Audio
Format_Version : Version 1
Format_Profile : Layer 3
Format_Settings_Mode : Joint stereo
Format_Settings_ModeExtension : MS Stereo
CodecID : 55
/ : MP3
Duration/String : 20 min 30 s
Bit rate : 128 kb/s
Kanál(y) : 2 kanály
Sampling rate : 44,1 kHz
StreamSize/String : 18,8 MiB (6%)
Interleave_Duration/String : 26 ms (0.78 video frames)
Interleave_Preload/String : 522 ms


Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


čtv 20.04.17 00:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

FacebookTwitterToplist Heureka Bannery
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

[E-mail my-mobile.cz]

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky


Powered by phpBB © phpBB Group.