My-mobile.cz
http://my-mobile.cz/

Xperia Play - PLAY NXT 1.3 - 2.3.7 - custom
http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=244&t=53288
Stránka 1 z 1

Autor:  GIGATE [ čtv 13.06.13 14:51 ]
Předmět příspěvku:  Xperia Play - PLAY NXT 1.3 - 2.3.7 - custom

S dovolením zde uvedu postup pro instalaci custom ROMu, konkrétně se jedná o verzi "PLAY NXT by Kris Dee 1.3" s jádrem ver. 2.3.7,kernel používám DoomKernel v.14. Mám tento ROM celkem slušně odzkoušen ,včetně přetaktování CPU a her. Po instalaci jsem v AnTuTu benchmarku dosáhl 4168 bodů. Samotný ROM je pěkně vyčištěn od balastu a zbytečných programů.

Při instalaci zazálohujte data,příjdete o ně. :)

Návod je pro telefony s odemknutým Bootloaderem. Jak odemknout bootloader zde najdete v jiném topicu:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


1) Proveďte zálohu telefonu. Na paměťovou kartu telefonu nahrajte tyto soubory a dejte je do složky "PACKS",které stáhnete zde:
balíček s ROM
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

balíček s moduly pro Wi-Fi
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
, bez tohoto vám nepoběží Wi-Fi !!!2)pomocí programu fastboot,který je potřeba k odemknutí bootloaderu nahrajeme do telefonu nový kernel.
soubor stáhněte zde:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

soubor po stažení přejmenujeme na boot.img Programem FASTBOOT a pomocí příkazu: fastboot.exe flash boot boot.img přehrajete kernel

Nyní máte v telefonu nový kernel od DoomLorda a s ním i Recovery Menu ve vašem telefonu. Restartujte telefon. Po restartu telefonu se Vám na displeji objeví logo DoomKernel (Androida s kosou) ,mačkejte tedy tlačítko "zpět" a dostanete se do Recovery Menu.3)Nyní přes RECOVERY MENU nainstalujeme nový ROM.V menu vybereme položku "instal zip from sdcard" ,dále zvolíme možnost "choose zip from card",vybereme složku kterou jsme vytvořili ,tedy "PACKS" a v ní vybereme soubor "Xperia NXT 1.3 by Kris Dee.zip" potvrdíme instalaci a sledujeme průběh.

Po instalaci vybereme položku "reboot opions" a restartujeme system4)Necháme naběhnout telefon a vidíme už nové rozhraní. Podržíme klávesu pro vypnutí telefonu a v menu nám přibyla nová položka "Reboot", zvolíme "Reboot recovery" a telefon restartujeme opět do "RECOVERY MENU"5)Nyní nainstalujeme další balíček zip. Bude to zip s moduly pro správnou funkčnost Wi-Fi,je to balíček play-doomkernel-v14-modules-cwm-zip

Provedeme restart systému.Nyní máte nainstalovanou novou verzi ROM "PLAY NXT 1.3 by Kris Dee" a kernelem DoomKernel v.14. Nyní můžete přetaktovat váš procesor a máte přístup do složek systému. Dále se Vám objevila v systému nová aplikace "SUPERUSER", která umožňuje aplikacím přístup k systémovým souborům.

Přetaktováno mám na: 184/1500Mhz pomocí aplikace No Frills CPU.

V případě nouze pište.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/