My-mobile
Právě je stř 19.12.18 05:20

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Heroes of the Storm 
Autor Zpráva
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Heroes of the Storm
Obrázek

Tak, fachčí nám BETA novej MOBY od Blizzardu, má už s ňou niekto skúsenosti? :-)

Tu sú ak tak moje dojmy z hry:
Beta nainštalovaná, nejakých 10 hier za sebou a žeby som bol nejak nadšený ... táto MOBA mi príde pre hráčov, ktorý nenávidia samotný štýl MOBA a všetky nudné veci na ňom ^^ čiže tu nenájdete žiadne goldy, žiadne itemy a hlavne žiadne carry, kedže sa expí tím celkovo a nie každý hrdina zvlášť ^^ na druhú stranu, vďaka tomu sa nefarmí, nik netrčí polhodinu v lese a vždy od začiatku nastáva akcia, stále sa len bojuje v teamfightoch a to je docela sranda, aj keď tu často nastáva problém, že dostanete do tímu magorov a sám tu hru proste utiahnuť nemôžte. Itemy nahradzujú talenty, tj. každým určitým levelom získavate na výber z 3-5 talentov, ktoré vylepšujú vaše skilly alebo pridávajú rovno nové. Kombinácií je kopa, buildov som už našiel milióny, takže ako náhrada za itemy sú talenty postačujúce. Vďaka talentom má inak každý hrdina na výber z dvoch ultimátiek, čo je docela sranda. Hrdinovia mi zatiaľ v bete vyvážený neprídu, hlavne je tu dosť OP invis. Dá sa zistiť jedine zrakom a to tým, že okolo neviditeľnej jednotky sa "vlní vzduch" ... nie je to nič zložité, ale pri vačšom boji si proste to neviditeľné hovado nevšimnete. Inak základom hry bývajú Objectives, čiže úlohy, ktoré keď na mape ako tím splníte, tak dostávate silný bonus v podobe veľkej salvy dmg na budovy, alebo silného creepa (moba), ktorý vám bez problémov pushne aj jednu obrannú linku vežiek. Práve pri Objectives bývajú najvačšie teamfighty, je to docela brutalitka, lebo ten kto Objective splní, má často dosť navrh. Ďalej, vežky bývajú po dve, vždy bránia pár budov a každá budova útočí. Dosť naprd je, že veže do vás nezaútočia, keď sa v ich dohľade nachádza váš creep, idú len a len po ňom. K tomu dokonca má veža obmedzenú muníciu, tú keď si minie, tak je na nejaký počet sekúnd odstavená (vážne? -_-). Hra trvá tak max. do 25 minút, keď nieje čas alebo proste nieje chuť na Dotu, tak v podobe jednoduchej casual MOBA hry Heroes postačí. Ku koncu, asi najväčšia výčitka hry, je SK***ENÝ f2p systém, každý týždeň free 5 herov, na to aby som si odomkol toho najlacnejšieho musím odohrať aspoň 100 hier? To je takto rovnako ako aj v LoLku? Oh jeeez. -.-

ned 08.03.15 17:03
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina