My-mobile
Právě je úte 11.12.18 23:55

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 DOTA 2 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: DOTA 2
Zajímavé, že dokážu Rikiho hrát i na mém lvl. Sice to není tak lehký, ale dust jde zničit diffusal bladem a protože na Rikiho kupuji gem, tak ani wardy nepomůžou. ;) Ale souhlasím s Dieselem. Kdyby byl fastfeed na mém lvlu, tak si ani neškrtne. :)

ned 13.07.14 09:32
Profil Steam
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Vsichni hrdinove jsou hratelni na kazdem levelu. Jen na kazdym levelu to máš jinak těžké. rikiho zvladne na fastfedovych levelech ovladnout a vyhrat s nim prumerne neretardovane dite. A takovych hrdinu je vice, treba bloodseker, kdyz hrajes s lamama tak je to uplnej BEAST. ale jakmile proti sobe dostanes nepratele kteri u sebe nosi svitky, chodi pospolu, tak nemas moc sanci, protoze bloodseker je v teamfightech k nicemu

ned 13.07.14 23:36
Profil Twitter Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 75 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Diesel, viem že Rikiho je ľahko zabiť, ale zase sa mi zaňho dobre hrá. A možno sa budeš čudovať, ale viem na čo slúži gem of true sight, nie som až taký negramontný aby som si niečo o hre nezistil. Ale zase neviem všetko, ešte som to dosť failil. Prednedávnom som si pozrel pár guildov pre Rikiho, a keď som to preniesol do praxe bolo z toho skóre 27-0-2, ale mal som dosť blbý tím aj súperov, takže zo začiatku som sa pekne nalvloval a potom som sa len túlal po mape. A kľudne sa dá hrať s Rikim, ak máš v tíme dobrého supporta a keď neberú všetci escape hrdinov, predsa keď sa pozriete na DOTA komunitu, tak drvivá väčšina hráčov nemá o hre ani šajnu, potom kľudne stačí aj Riki :D

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

stř 16.07.14 22:14
Profil Skype
Ex-Tým

Podělím se s vámi o jeden wtf moment. Zrovna jsem hrál Faceless Voida a Pudge mi to docela dosral. ^^

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 17.07.14 17:39
Profil Steam
Ex-Tým

Tady jedno video s Pudgem. Je to první takové video, které jsem natočil, tak rád uvítám jakékoliv připomínky.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

sob 26.07.14 18:49
Profil Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 43 x
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Já jsem se zatím dost naučil :D Moji nej hrdinové jsou:Anti-Mage, Lifestealer, Lina, Zeus, Pudge (může za to můj smysl pro skillshoty :D ), Slardar (nebo Slark teď nevím kterej je ten rybák :D ),Sniper, Phantom Lancer, Nyx Assassin, Enigma, Broodmother, Lycan , Undying(a vlastně většina co má summony atd. :D )

Jinak Riki je sviňa, ale smoke of deceit, a pak by si ho podala i slepice ,co umí klovat do klávesnice...(řádně feedlá samozřejmě :D )

Mluvím o mých levelech... a je škoda, že se nehrajou heroes typu Clinkz, Necrophos, atd. Mám pocit, že Necra hrajou jenom boti... :-/ jak je to v pubech a hodnocených hrách?

Taky na Dia (Zeus, někteří mají problém s tím), když máte Bloodstone, Necro, Dagon, Aghanim, a TP scroll(nebo aegis, když ne svitek), jste prakticky immortal...

PS.:
Jestli jste hráli Ability Draft podělte se o "vítězné" buildy :D

Za mě,
chytil jsem Snipera, jako Q jsem vybral meat hook od pudgeho, W jsem si vybral blink od AM, E bylo static link a R duel od legiony :) 17-2-4
A co vy? Zkoušeli jste tento mód?

PPS:
Ano, oba jso Rybáci :D, ale měl jsem na mysli Slardara.

[ Odeslano z iPhone ] Obrázek

stř 13.08.14 13:15
Profil Steam
Ex-Tým

Clinkz a Necro se hrají celkem často. Necrophos je podle Dotabuff nejúspěšnější pub hrdina s winratem 59,20%. Dále Omni, Abaddon, Wraith king a Zeus.
Na Zeuse (nebudu to skloňovat) stavíš zajímavý build. Já tedy jedu klasiku Aghanim a Refresher.. Jednou se mi to povedlo postavit do 18min a dával jsem rampage na cooldown.
V Ability Draft jsem měl jednou Linu (Má největší range ve hře), Sniperovu pasivku na range a ult od Enchantres. Jakmile jsem postavil Aghanim, tak jsem dával každého na 2 rány. Jinak většinou je OP, když pickneš Meepovu nebo Tinkerovu ult.. Minule jsem měl Meepovu ult a Undyingův totem. 5x totem = rampage. No a jednou jsem měl zase Tinkerovu ult a treanty od Furiona. S Travelama to byl nezastavitelný push.

Btw, zase přidávám pár videí.

Tinker vol.1

Faceless Void vol.1

Tinker vol.2

Meepo vol.1 (Rampage)

stř 13.08.14 17:17
Profil Steam
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

se smir s tim, ze hrdinove typu necro a clinkz se na tvym low levelu hrat nebudou

stř 13.08.14 18:37
Profil Twitter Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 43 x
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Teď se mi povedlo skóre 27-0-4 s Razorem, všichni mi neustále vlezli do Qčka, nějakých 600dmg i se static linkem pak jen dorazit AA :D twl proč takoví lidi do těch pubů chodí :D

[ Odeslano z iPhone ] Obrázek

ned 24.08.14 18:33
Profil Steam
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Tak jsem asi před půl rokem začal hrát dotu a chtělo by to nějaký spoluhráče ^^ Mám asi 650 her s 50%+ WR ale troufnu si říct že nejsem úplně k zahození, kdybyste mě náhodou chtěli do stacku, přidejte si mě tady:

stř 07.01.15 15:24
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina