My-mobile
Právě je pon 10.12.18 02:39

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 World of Warcraft 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 48 x
Medaile: 2
Member (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: World of Warcraft
Jn, ale jak znám Jeniczka a spol. pokud budou chtít na Twin spustit Cata, tak to udělají. Sice to bude pěknou chvíli trvat, ale udělají to a vychytají co možná nejvíc chyb :)

pát 21.01.11 16:38
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Startovní instance DK (využívá stejnou technologii fázování jako questy v Cataclysm) na Twinstaru funguje poměrně slušně tak z 2/3; stejně se ale po nějakém merge objeví něco, co se musí zase odladit. Nedovedu si představit, jak by mohli něco odlazovat neustále ve všech nových zónách.

Vidím to tak, že se na tu technologii prostě vykašlou, nahážou tam nějaké grindovací questy (není problém vytvořit a dohodit tam lore prvky z oficiálu s tím, že se oblast nebude měnit a NPC budou vidět nezávisle na vaší akci) a bude to prostě klasické grindovací WoWko, kdo chce plný zážitek si zaplatí a je vyřešeno. Pokud si někde tu technologii ponechají, tak to budou možná tak startovní oblasti.

Stejně jsem na Cataclysm na freečkách docela zvědavý, až to dostane aspoň trošku hratelnou podobu (počítám tak za rok, možná za dva), tak to zkusím, nechce se mi stahovat tolik dat abych mohl týden hrát a koštovat nový svět na oficiálu.

//EDIT
Koukám, že jsem to napsal docela nešťastně, s tím vytvořením grindovacích questů samozřejmě nemyslím jen mydlení mobů, ale naskriptovat pár desítek NPC je pořád snazší a pohodlnější než se snažit o něco, co technicky prostě bude dělat neplechu i kdyby se developeři rozkrájeli.

pát 21.01.11 17:38
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Tak jsme to včera stáhl, is cataslysmama, poraďte nějakej server, kde bych mohl zadarmo hrát, já se v tom vůbec nevyznám

čtv 17.02.11 07:39
Profil Twitter Steam
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Kvalitní server je rozhodně Mystiq
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

nebu už zmiňovaný Twinstar
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

já hraju už ňákou dobu na Czechwow. Je to poměrně kvalitní Blizzlike s dobrou komunitou a s minimem pádů. Kdyžtak pošlu registrační kódy.

Pokud vím, tak jedinej českej free server na Cata... je Emia.

čtv 17.02.11 08:48
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Czechwow není špatnej, ale počet hráčů online se pohybuje kolem bodu mrazu... :EyesRoll:

čtv 17.02.11 13:51
V.I.P.

Jestli jste zkoušeli Cataclysm na free, mohu poprosit o dojmy z hraní? Jak kvalitní to je v porovnání s oficiálem (projděte si nějaká videa kdyžtak), funguje fázování aspoň ve startovních lokacích? Jen mě to zajímá.

čtv 17.02.11 18:19
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Myslím že stačí říct, že u Wogenů nejdou raciálky a nefunguje Smite ^^

//EDIT

Cata serverů je minimum a když už nějaké jsou, tak zabugované a narosto "unworthy" stahování cca 18 GB. :)

čtv 17.02.11 19:59
V.I.P.

Tušil jsem něco takového. ^^

čtv 17.02.11 20:05
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Writer bronze (1)

Pokud máte někdo zájem zkusit si Cataclysm na free tak ho v momentální situaci rozhodně nedoporučuji :D. Jistě, stahovat 5GB dat nemusí být takový problém a pokud by jste i přes mé "nedoporučení" chtěli Cataclysm na free serveru zkusit tak stahovat můžete zde:

(jedná se pouze o datadisk)

Mezi free servery vám doporučím pouze jeden a tím je:

Server je záměrně dělán s vyššími raty, protože stále většina questů nefunguje.
Také zde můžete nalézt poměrně velkou českou komunitu. (česká guilda zde již je v počtu cca 100 hráčů)

Mé první dojmy z hraní?

Chvíli po zapnutí wowka je mi jasné, že grafiku blizzard vylepšil k nepoznání nějaké lokace jsou vážně nádherné..

Po asi 4 hodinách mám vyexpenou 85 je mi líto toho času, protože tu je strašně moc bugů, jako fandu PvP mě pobouřilo, že zde stále nefungují BGčka, vůbec se mi nelíbí posun životů z desetitisíců na statisíce a celý strom talentů, kde je možno mít pouze 41 talentů je celý pokažený, problém je v tom, že všechny postavy začínají být stejné.., když jste ve wotlku narazili na dva shamany každý byl jiný talenty a stylem hry, zde hraje každá classa v poctatě stejným způsobem a ničím se nelišší..
Jinak některé talenty se mi zdají strašně brutální:
Např:
Obrázek

Nemůžu si pomoct, ale zdá se mi, že Blizzardi si paladina až moc zamilovali :-)

Ale to neznamená, že Cataclysm je špatný, já osobně si počkám na alespoň trochu stabilní free server a opět mu dám šanci ale do té doby vám doporučuji dát od něj ruce pryč :D
A rozhodně v této době kdy je vše buglé nezkoušejte žadný český server!!

PS: Pouze můj názor, udělejte si vlastní ;)

pon 21.02.11 16:47
Nováček

Hoci hrám no offiku za Gnoma DK viem ze jeden z najlepsich free serverou je Anthoria.net

-Dobry admin team
-skoro ziadne bugy
-časté eventy
-server my za 3 tyzdne spadol 1 krat
Co dodat je to kvalita :-)

pon 28.02.11 16:30
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Writer silver (1)

Cata som hral na Hellowow, chvíľu u kamoša na offi.
Môj názor je že sa im konečne čosi od doby TBC podarilo.
Jediná hovadina je Paladin, ktorý je proste moc OP.
Ale ináč krása :-)

pát 04.03.11 15:13
V.I.P.

Ač vás to asi nikoho moc nebude tankovat, tak český momentálně asi největší server Twinstar bude spouštět TBC realm, více info kdyžtak tady:

Osobně mě to docela potěšilo, sice si občas zagrindím na Cata... ale je to takové, no, nefunkční (a WotLK content mě nebaví).

stř 06.07.11 22:44
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Poky: WotLK content není nic úžasného až do Ulduaru. Tam teprve začínají úžasný věci. :) A HCčka taky nejsou vůbec špatný, mnohem lepší než v TBC. (žádný bludiště, obří muchomůrky a orkové. :D

ned 28.08.11 17:01
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Já mám chuť si zapařit Cata... sice jen kvůli goblinům, ale stejně mě to láká. ^^
TBC jsem chtěl hrát taky, ale tam to není tak jednoduché, vůbec mi to totiž nešlo napatchovat, prostě jsem přes oficiální blizz downloader stáhl TBC a rovnou mi to nahodilo verzi 3.0.6 (nebo tak nějak) ze které nejde udělat downgrade na 2.4.3. A nedostatek kvalitních serverů to pohřbil úplně. Navíc nemůžu říct, že by se mi chtělo opouštět moje dva accounty na Anathemě a Equilibriu, do kterých jsem vrazil tolik času.

pon 29.08.11 10:24
V.I.P.

TBC tu mám v retailu, to pro mě není problém, mám to tu i někde bokem nainstalované... ale když jsem si pak vzpomněl, jaké HCčko TBC bylo... a abych nějak progresoval, tak bych musel drtit v šíleném tempu, a k tomu se fakt po letech vracet nechci. Tak radši pomalu jedu na Cataclysmu na iCe Online, 83. :P ;)

pon 29.08.11 20:07
Profesionál

Poděkovali mu: 7 x
Member (1) Writer gold (1)

Ahoj
Tak jsem tu četl vaše připomínky ke Cataclysm freečkům v ČR a chtěl bych vám povědět jednu mojí zkušenost. Mám na mysli server Dragonmaw na Projectu Nemesis. Když tento server začínal, už podle jména admina (jenž je Rad3k) jsem věděl, že se z něj vyklube skvělý server (Pamatuju doby, jak seřval Snajla kvůli tomu, že mu nedovolil nahrát opravy na ICC na Anathemu, ale to je jiná ^^ ). Když jsem tam po týdnu stahování cataclysm update začal hrát, raty byly ještě 8x, třičtvrtě questů nefungovalo a z herbalu padaly epic zbraně ^^ . Potěšilo mě ale, že co dva dny vycházel update opravující jak questy tak nové Cata zóny a závažné bugy. Dnes, už je to uřčitě přes rok zpátky, mají opravený i Guild Systém a co jsem slyšel, tak je server na dobré úrovni. Chystám si tam jít zahrát, budu ale muset počkat a zajít ke kámošovi postahovat updaty na verzi 4.0.6 ^^ .
Link na stránky serveru:

ned 12.02.12 15:38
Profil ICQ Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Reputation bronze (1)

Ja myslím že WotLK nieje nič úžastné. Dlho som hral na posteruse:

Ale tam ma dožralo kopec bugov, server padal hocikedy a GMka vedeli davat BAN, mute, ale tickety us boli mimo ich pôsobnosti....Nakoniec som s tade odyšiel, lebo vetsina ľudí čo tam hrá by patrila skôr na pieskovisko a WotLK sa mi aj tak zdal brutálne slabý. To PVE us skrátka nieje ono.
Tak som začal hrať na Vannila WoW serveri:

Tam sa mi zatiaľ darí, server nepadá, PVE je poriadne , neporovnateľné s WotLKom podľa mňa. Vannila je skrátka originál, TBC ešte ujde ale dalej to podľa mňa ide skôr dolu vodou uš je to nuda (osobný názor) a zaujímalo by ma koľko ľudí aj hralo na patchi 1.12, lebo ma herozne se*e , ked mi niekto začne vravieť že to je nuda na lvli 60..dmge sú strašne malé...a najviac ma dožere ked mi niekto povie že keby tam prišla 80tka tak nás všetkých zabije... to uš nechápem vážne ako niekto môže vymislieť, ale vážne som sa aj s takým stretol. Nuž hrá tu aspoň niekto Vannilu :?: Poprípade dokonca na feenixe ?

ned 12.02.12 22:17
Profesionál

Writer silver (1)

Asi nejlepší CATACLYSM server je :

Mají tam vcelku dobře zpracované questy, všechny jdou splnit (aspoň na které sem narazil) a jsou tam i celkem ochotní lidé. Ze strany GM ovšem žádná odezva. Ovšem je to celkem kvalitní server, hraje zde cca 1500 lidí denně, což podle mě stačí.

stř 29.02.12 18:52
V.I.P.

Mohu potvrdit, drtivá většina contentu 1-60 funguje "dost dobře" (s výjimkou některých dungeonů, ehm), samozřejmě se nedá počítat s fázováním apod. fičurkami, je to klasický levelovací grind. :) 60-70 content už je o dost slabší, ale pokud budete jen levelovat a nerozhlížet se moc kolem, ani to nezaznamenáte - jen raidy většinou nejdou, alespoň co jsem já šel, vždycky se něco pokazilo. 70-80 je tragédie typická pro většinu serverů, 80-85 zase pro změnu jde, je to zhruba na úrovni 1-60. End-game jsem příliš neozkoušel, takže nemůžu nic moc říct. Komunita jako taková ujde, jsou tam fajn lidi a není to výhradně český server, mísí se to tam i s lidmi, kteří mluví anglicky/jinak než česky/slovensky, což je na český server docela neobvyklé.

Ale jo, z Cataclysm free serverů to je jeden z nejlepších.

úte 06.03.12 21:05
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Ať už vyjde MoP a začne se pořádně vyvíjet free Cata :D Momentálně xpím další postavu na Twinstaru, tentokrát priesta, a musím říct, že je Dungeon Finder naprosto skvělá věc :D Mnohem rychleji se díky tomu xpí a trochu to rozčeří vody klasické questící nudy. :) Na Twinstar prostě nedám dopustit. :D

pát 13.04.12 21:20
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina