My-mobile
Právě je čtv 13.12.18 10:15

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 World of Warcraft 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 48 x
Medaile: 2
Member (1) Moderator (1)

Příspěvek World of Warcraft
Divím se, že tenhle topic ještě nikdo nezaložil, tak to udělám já ^^ semka pište svoje zkušenosti, zážitky apod. se hrou. Pokud něčemu nerozumíte, můžete se zeptat, my vám poradíme :) sdílejte vaše zkušenosti s jednotlivými servery, pište vaše oblíbené rasy, classy apod. :) Já např. hraju na Echeloned WoWu, jsou tam tři realmy: 2 all-GM a 1 blizzlike. Moje oblíbené classy jsou warrior, mage a rogue :) hraju zásadně za hordu a to buď za blood elfy nebo orky :) Co vy?

ZA HORDU ŽIVOT POLOŽÍM

sob 18.09.10 11:43
Moderátor

Poděkovali mu: 535 x
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: World of Warcraft
Čekal jsem, kdo tendle Topic založí první ^^ ...
Já hraju jen za Blood Elf - Mage, popřípadě Tauren - Warrior :-)
Dřív jsem hrával na MasterWoW, dokud nesmazali DB :-( teď hraju, kde se zrovna dá, prostě ze srandy.
Hraju už od patche 1.1.12, nebo kolik to bylo ^^
Doplním ještě video, které snad zná každý WoWkař ^^ ;

Hlášky z WoWka, kterým se pravej WoWkař zasměje ^^

Chuck Norris dohrál WoW!

1, Chuck Norris oživil Spirit Healera.

2, Chuck Norris má "Dodge" a "Parry" 100%

3, Co se stane, když dá Chuck Norris "crit" ? Spadne server...

4, Chuck Norris tankuje ve stealthu.

5, Chuck Norris prošel všechny instance sám.

6, Chuck Norris dal permanentní BAN adminovi.

7, Chuck Norris hrál za mága a již na 1 levelu uměl nosit plate zbroj.

8, Když dá Chuck Norris "miss", musí to být BUG.

9, Rychlejší než "very fast mount", je pouze Chuck Norris.

10, Chuck Norris nepotřebuje "mining", rozbíjí kameny rukou.

11, Chuck Norris dosáhl 71. levelu, v Burning Crusade.

12, Illidan Stormrage je pet Chucka Norrise.

Sedí takhle Ork a Undead v jailu a Undeadovi najednou odpadne kus lýtka. Je mu to vůči Orkovi takový blbý, tak ten kus lýtka vezme a vyhodí ho z okna.
Zas nějakou dobu sedí a Undeadovi odpadne další část těla, zase je mu to blbý, tak ten kus vyhodí z okna.
Když takhle vyhazuje už čtvrtý kus těla, Ork se na něj otočí a říká: "Zdrháš, co?"

Ironforge odpolední zprávy: Dneska se testovala nová gnómská helikoptéra. Bouhžel se zřítila poblíž IF hřbitova. Jedná se o největší katastrofu v dějnách. Dosud bylo nalezeno 300 těl a stále vykopáváme další.

Vejde Gnom do baru a zeptá se: “Čí je ten trojmetrový medvěd venku?” zvedne se jeden trpaslík: “Můj.” Gnom se na něj smutně podívá: “Omlouvám se ale zabila jej moje mechanická veverka.” Trpaslík se na něj udiveně podívá: “To není možné. Ten medvěd je lvl 70.” Gnom si objedná pivo a dodá: “Tak se běž podívat sám. Udusil se mojí veverkou.”

Dva gnomové potkají v baru krásnou elfku. Je už pěkně napitá takže jí po chvilce jeden zbalí a jdou do hotelu. Zaplatí si pokoj. Jeho kamarád si také koupí pokoj hned vedle. Zvědavě poslouchá u zdi. Najednou slyší. “Já nemůžu”. Po chvilce slyší pláč: “Bože proč to nejde” Takhle to pokračuje ještě několik hodin. Druhý den se potkají v hospodě a jeho kamarád jej utěšuje: “Nic si z toho nedělej občas se to stane každému, že to prostě nejde” Druhý gnom se na něj podívá a říká: “Což s tím by problém nebyl ale já ať jsem dělal co sem dělal jsem prostě na tu postel nemohl vylézt.”

Příde Ork s papouchem na rameni do baru a barman se ho zeptá:“Kaj si ho splašil?”
a papoušek mu odpoví:“V OG maj je tam na každym rohu”.

Povidají si 3 humanky řeční o svym sexualnim živote.
1. říiká: "můj manžel je rogue, proto to děla zezadu."
2. na to: "můj je warrior a proto ma velkou výdrž"
a 3 na to: "a můj je mage... a proto nenavidim polymorph".

Stojí dva Taureni na molu a chytají ryby. Najednou se jeden otočí a říká “Moo”. Druhý přikývne a odpoví: “Zrovna jsem to měl na jazyku”

Proč je Thunder Bluff postavený na skále?
-->Protože se Taurenům nechtěla stavět kanalizace.

Jak se pozná milý, ochotný a inteligentní Alík ?
--> Přeběhl hrát za Hordu.

Co je Alík vykopnutý až na měsíc ? …..Celkem dobrý den.
Co jsou 2 Alíci vykopnutí až na měsíc ? ….Velmi dobrý den.
Co jsou všichni Alíci vykopaní na měsíc ? … ŘEŠENÍ !.

Přijde Trpaslík do hospody v Stormwindu a objedná si 15 piv. Barman se na něj podívá zakroutí hlavou a řekne: “Víš o tom že každý den se uchlastá k smrti 100 lidí?” Dostane se mu odpovědi: “To není můj problém já jsem Trpaslík”

Obrázek

:bang: :lolec:

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

sob 18.09.10 12:26
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Já se na tenhle topic chystám už delší dobu, no čekal bych, že by se zde mohlo o té hře aspoň do úvodního postu napsat něco více.

Každopádně... zapřisáhle kašlu na dělení H vs A, když chci jít tam, tak tam jdu a neřeším to. Stejně tak neřeším classy a rasy, na co mám chuť, to si založím a hraju.

Mám s WoWkem tříleté zkušenosti, začínal jsem na patchi 2.1.3 a možná také proto si myslím, že současné WoWko je strašná sra*ka a jedinej důvod proč bych se měl těšit na Cataclysm je, že se mi líbí úvodní lokace Worgenů.

Začínal jsem na trialu, nemám tušáka na jakej realm jsem tenkrát vlezl... pak jsme přešel na freečko wlci.xf.cz ... funguje dodnes, ale kvalitami upadá každým rokem více a více. Pak toho byla strašná spousta, od blizzliků až po hc-funka.

Před dvěma roky jsem si pořídil originál a v době spuštění druhého datadisku jsem začal hrát na oficiálu, shodou okolností přesně v den, kdy se WotLK zavádělo na EU servery. Povím vám, byl to fakt zmatek. ^^

Když se na to dnes dívám s odstupem času, tak si říkám "škoda peněz a času do toho vraženého"... za určité momenty to stálo, ale stejně, je to drahá sranda, která se navíc dokáže podepsat i na vaší fyzičce.

WoWko jsem přestal hrát loni v Květnu, měl jsem dost zájmů mimo virtuální svět (holka) a ani mě to nějak nepřitahovalo. Ke hře jsem se znova dostal v Prosinci, ale to jsem nainstaloval a ještě ten večer jsem to smazal, jednou větou - Nudil jsem se.

Pak zase dlouho mrtvý bod, až do letošních prázdnin, né že bych neměl co dělat, to naopak, hodně jsem dělal na tom, abych aspoň trošky shodil (povedlo se)... ale Srpen byl deštivej, takže jsem si musel najít nějakého žrouta času a na krabičku s WoWkem se už pomalu začínalo prášit. Tak jsem ji oprášil, nainstaloval, postahoval aktuální patche, změnil realmlist na Twinstar a hrál.

Nyní vlastním 2 takové "větší" postavy a to Paladina 55 a DK 64 tuším. Postavy jsou v podstatě nehrané, nemám na to čas ani náladu (když už to zapnu, tak udělám jeden quest a zase to vypínám)... s holkama je minimálně z dlouhodobého hlediska daleko větší zábava. ;-P

sob 18.09.10 23:33
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Zrovna to začínám zase hrát na freečku. (Nemesis Equilibrium, nástupce zrušeného Might and Magic Equilibrium) Zatím mě to docela baví, ale on stejně pozdějc příjde ten stereotyp, vždyť to se mi stalo už X-krát.

ned 19.09.10 07:42
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Poky: prosimtě co ještě by tam mělo být? :D snad každý WoWko zná :D

ned 19.09.10 17:59
V.I.P.

No jasně že to zná každý, ale taky je dost lidí, co o WoWku prakticky nic nevědí a jen hrdinsky běhají po internetu a křičí jaká to je hra pro teploušky... v rámci inteligenční osvěty této skupiny lidí by se hodilo něco napsat. :)

Jinak já teda dnes měl spoustu času, tak jsem povýšil na level 65 a zahrál si několik WSGček.

ned 19.09.10 18:03
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Wikipedie je tu pro všechny :D kdybys měl něco zajímavýho, co na Wiki není, tak to tam pls hoď :)

pon 20.09.10 13:15
Profesionál

Poděkovali mu: 8 x
Member (1) Writer silver (1)

Zkusil jsem už docela dost MMORPG pařeb, ale s jednou výjmkou, a to je právě wowko.Mnozí říkájí že je nejlepší, jenže já se ho obávám, z důvodu závislosti.Znám pár lidí, kteří u něj sedí téměř 24/7, a nechci aby se to samé stalo mě.Zas na druhou stranu, mě to ale láká čím dál víc si ho zahrát.Pravděpodobně ale asi spíše na freečku.Ale váhám...

Obrázek
Všechny userbary mi dělal MHCfan, kterému tímto za ně děkuji.

pon 20.09.10 21:26
Profil ICQ
Pokročilý

Poděkovali mu: 5 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Hrával jsem to. Měl sem blood elf paladin na lvl 70 a ork shamana na asi 61 lvl. Pro me to je nuda a ztrata casu. Furt je to expit a delat questy typu di tam a zabij nekoho. Nebo mi neco prines atp. Pro me nuda a ztrata casu

úte 21.09.10 09:17
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Slim50 píše:
Mnozí říkájí že je nejlepší, jenže já se ho obávám, z důvodu závislosti

Podle mně je šance závislosti na WoWku asi stejná jako na metinu (která je častokrát i mnohem větší!), 4story nebo podobných. Já na WoWku nikdy závislej nebyl, (samozřejmě sem se vždycky těšil až konečně zase začnu pařit, ale že bych byl nějak nervózní nebo jiný problémy, to ani náhodou) Jak už sem říkal, buď tě WoWko chytne, nebo to prostě po pár dnech odinstaluješ. Podle mě je to dobrá hra.
Jestli se budeš chystat hrát, doporučil bych ti freečko Nemesis: Equilibrium. Sám tam hraju (nick: Brett) a je tam slušnej počet aktivních hráčů a admini taky nejsou špatný.

úte 21.09.10 14:26
V.I.P.

Á já si trvám na tom, že Twinstar je v rámci free serverů, které se tak nějak snaží updatově držet krok s oficiálem nejkvalitnější (minimálně u nás). ;-) Ale je to Blizzlike, což nemusí každému sedět.

Jinak o WoWku platí to, co jsem před týdnem (?) pronesl na chatu... "Pro hardcore hráče to je neskutečná sra*ka, pro casual hráče naprosto ideální hra.".

PS : Kdyby někdo nechápal, hardcore hráč je ten, co ve hrách hledá výzvu a vůbec chce hrát tak nějak na 120%, zatímco casual hráč hru zapne párkrát do týdne a chce si jen tak bezmyšlenkově zagrindit/pvpčkařit/questit/... .

úte 21.09.10 15:45
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Jo no, Twinstar je fakt nej :EyesRoll: uděláš quest, se kterým ses sral hodinu, najednou ti NPC přestane odpovídat a server spadne. Logneš se a můžeš začít dělat daný Q znovu. Twinstar je fakt nej.

úte 21.09.10 17:11
V.I.P.

Tak to se mi ještě nestalo (ani nějaká jiná variace na to) a když to sečtu, tak tam mám nahráno něco přes... cca 120 hodin. ;-) Postavy mají každých 15 minut od loginu save, takže největší možný rollback je právě 15 minut. Nevím kdy jsi na Twinstaru hrál, je možné že to fakt bývala sra*ka, ale dnes si nemohu stěžovat.

úte 21.09.10 18:12
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Hrál jsem před 3mi týdny, za 2 hodiny hraní mi 2x spadl. Verze 335a

úte 21.09.10 18:17
V.I.P.

Zajímavé. No co už, jsem šťastný člověk, když crash období "zaspím". ^^

úte 21.09.10 18:23
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Kdyby někoho omrzely Blizzlike servery, tak tady je alternativa: Mond-WoW

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

raty jsou na stránkách. Server ja fakt kvalitní, vlastní propracovaný teleport, skoro žádné lagy nepo pády, prostě funguje jako má :) kdybyste tam chtěli hrát, napište mi SZ a pomůžu vám :)

čtv 23.09.10 14:35
V.I.P.

ad Cataclysm)
Zatím jsem nečetl ani jednu vyloženě kritizující recenzi, dojmy, nebo názory hráčů... tak si říkám "what the fuck?", když náhodou čtu něco negativního, tak nakonec vypídím, že to je jen teoretizování člověka, který Cataclysm nehrál.

Kritika věcí jako je bublinová kráva je samozřejmost, ale jinak si lidé hodně pochvalují návrat do doby TBC, kdy WoWko představovalo výzvu, hodně se taky vychvaluje, že questy konečně nejsou ve stylu, že oběhnout zónu a nabrat questy, ale postupujete pomalu podle příběhové linky (?!).

Co vy si o tom myslíte? Platit už za to nebudu, ale docela mě to překvapilo, čekal jsem nášup kritiky ze všech stran.

A co se hraní týče, měl jsem docela slušnou pauzu, postavy jsem smazal... pak jsem se strašně nudil a stahovat nějakou hru se mi nechtělo, tak v poklídku sem-tam hraju na Twinstaru, teď to ani moc nejde, protože to je každou chvíli pád, na druhou stranu už je to lepší než na začátku měsíce, snad to zase dají dohromady.

ned 09.01.11 15:10
Ex-Tým

Poděkovali mu: 359 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

Ja si pockam az na twinstar cataclysm pridaji, uz jsem ho ale u kamose hral a je to pecka

pát 21.01.11 15:46
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Tak to si počkáš aspoň rok....

pát 21.01.11 16:34
Legenda

Poděkovali mu: 123 x
Medaile: 6
Member (1) Specially (1) Game supplier (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

A i tak za moc nebude stát. Co jsem tak koukal, tak questy v Cataclysmu budou mnohem složitější na emulaci...

pát 21.01.11 16:35
Profil ICQ Steam
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina