My-mobile
Právě je pon 20.08.18 03:37

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Grand Theft Auto serie 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Re: Grand Theft Auto serie
Zdravím. :-) Rád bych vám taky něco pověděl k této herní sérii. ;)

Pro mě je rozhodně nejlepší GTA San Andreas. A proč? No přece kvůli příběhu! Říkejte si co chcete, ale já jsem nehrál hru s lepším příběhem, než je GTA San Andreas. Když jsem si koupil GTA IV a těšil se, jak si zahraju, tak jsem myslel, že se unudím. :-D Hra mě absolutně nechytla a i když měla pěknou grafiku, tak na GTA San Andreas prostě neměla. GTA San Andreas je tedy pro mě absolutní jednička! ;)

Děkuji za pochopení.

pát 26.07.13 10:23
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Já jsem hrál jen Vice City, San Andreas, IV a taky GTA2. :D
Nejvíce mě bavil SA a IV, ale líbilo se mi lepší grafické zpracování IV, takže celkově IV asi vítězí. Jinak asi nikdy nezapomenu na to, jak jsem jako malý hrával na PS One GTA2 a kolečkem jste mohli prdět a krkat. :D S kámošem jsme se tomu dokázali smát půl hodiny. :D

pát 26.07.13 10:54
Profil Steam
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1123 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Mňa najviac bavila paradoxne prvá časť celej série. Nikdy som síce neprešiel príbeh, no mojou náplňou hrania bolo vyhľadávanie vlakových staníc a ukrádanie vlakov, hľadanie skrytých zbraní, Dodge Viperov a iných rýchlych áut, jazdenie stopäťdesiatkou po päť prúdovke v Tankeri s desiatimi fízlami za zadkom narážajúcimi do vás a následne vybuchujúcimi, a vrchol celej hry- hľadanie skupinky oranžových ľudí kričiacich „hojó-maňo“, zbitie ich vodcu znamenajúce to, že bude skupinka chodiť za vami a následné nasmerovanie na koľajnice s konečným úhybným manévrom znamenajúcim vaše zachránenie a selektrizovanie zvyšných hojó-maňov, ktorí vás nasledovali ale nedokázali vybočiť vaše zakrútenie. ^^

sob 27.07.13 20:16
Profesionál

Poděkovali mu: 30 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

čtv 15.08.13 22:21
Profesionál

Poděkovali mu: 43 x
Medaile: 3
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Herní série GTA - FlashBack
Grand Theft Auto
Počátek freeform her.

Určitě jste nějaké to GTA hráli, ne?

GTA 1
Přichází rok 1998 a je tu pionýrské GTA. Hra mého dětství.Pro mnoho lidí hra dětství. Byl to přelom v gamingu. Mohli jste si volně chodit po městě,zabíjet lidi,krást auta,jezdit po mostu 120kou s 10ti policajtama za zadkem,... :lol:

GTA 2
Studio DMA av ydavatelství Take-Two udělali roku 1999 pokračování GTA 1čky s vylepšenou grafikou a moderním nádechem. Hra byla situována do tří částí New Yorku 20.století. Tuto hru jsem hrál na PS1 a vždy se mi líbilo kolečkem prdět a krkat :lol:...Mise už byly propracované a jen tak ledajaké. Tuhle hru miluju. 612 hodin strávených u této hry? Nelituji jich.

GTA 3
S příchodem novějších technologií se i hry vylepšily. A je tu GTA3 ve 3D a jaká grafika? A ta hratelnost! Super. Avšak je zajímavé že nevyšla jako první na PC ,ale na PS2. Co k tomu říct? Hra konečně dostala příběhovou linii a hlavní hrdina dostal jméno a příjmení ,Claude Speed.

GTA: Vice City
Po GTA 3 se objevilo prosluněné Grand Theft Auto s podtitulem Vice City ,které mělo kopírovat Miami. Celá hra se točila okolo luxusu,párty,drogách,loupežích a sportovních autech. Hlavní hrdina se jmenoval Tommy Vercetti.Hra byla VYNIKAJÍCÍ - skvělý příběh,skvělá grafika a skvělá hudba (mimochodem soundtrack složil Čech Jan Hammer). Oproti GTA3 to byl veliký skok.

Grand Theft Auto: San Andreas
Další velký skok. A to lidé mysleli že po Vice City už nic lepšího nevymyslí a co se stalo? GTA:San Andreas. SA se odehrává v Kalifonii v letech 1992- 1993 a hlavním hrdinou je afroameričan Carl Johnson. Do rodného Los Santos se vrátil poté co mu zabili matku.Herní prostor je obrovský. Skládá se z tří měst,pouště,lesů,dědin,..prostě venkova ;-) Příběh je taky skvělý. Ze všech GTAček nejpovedenější,...

Grand Theft Auto 4 a Episodes from Liberty City

U GTA 4ky je skvělá ta realičticnost. Příbeh se povedl. Ale není k tomu co říct. Příběh je zasazen do města Liberty City což je New York. Hlavní hrdina je Niko Bellic a v EFLC to jsou Luis Fernando Lopez a motorkář Johnny Krawitz. Na konzolích je skvělá,avšak na PC je zabugovaná.

GTA V
Se ještě očekává,i když už o tom něco víme recenzi na to napísu až to vyjde a otestuju ji. :)

Pokud jste se dočetli až jsem děkuji a uděluji vám medaili Vytrvalého čtenáře. :) Omlouvám se za chyby a za to že tu nejsou obrázky ale jsem na mobilu :D.

[ Post made via Android ] Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek

//EDIT

PS: GTA3 a Vice City jsou na Android a iOS. ;)

//EDIT

PS: GTA3 a Vice City jsou na Android a iOS. ;)

sob 24.08.13 12:49
Profil Steam
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1123 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

SaKunDrak: presunuté do správnej sekcie a zlúčené s témou podobného charakteru. Nabudúce používaj funkciu Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. aby si zistil, či sa náhodou na fóre nenachádza duplicitná, alebo podobná téma.

sob 24.08.13 15:30
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina