My-mobile
Právě je sob 18.11.17 13:06

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Nokia E72 - problém s emailem a mapami 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Nokia E72 - problém s emailem a mapami
Nokia E72, model E72-1, typ RM-530 verze sw: 091.003

Email: schránka (mám jich několik, nastavení mailu je určitě v pořádku) se po spuštění automaticky nepřipojuje k serveru a když dám manuálně: volby - připojit, tak sice tel zahlásí "Připojování", ale to se vzápětí přeruší, aniž by se objevil dotaz na volbu připojení (WiFi, data, pže mám nastaveno vždy se dotázat..).

Mapy: po spuštění normálně naběhne úvodní menu a jdou otevřít i další volby (Moje poloha, Hledat, Oblíbené, atd..), ale po cca 6 sec od úvodního stisku tlačítka "Mapy" prostě aplikace spadne a na displeji se objeví pohotovostní režim telefonu. Pozn: Mapy nejedou na pozadí - prostě se vypnou.

V nastavení telefonu určitě problém není. Můj předešlý tel byla také E72 (smrt následkem mechanické destrukce), takže nastavení té současné E72 bylo ze zálohy a navíc - cca 3 týdny fungovala normálně. Vše jsem kontroloval, nainstaloval jsem novou verzi softwaru a furt nic. Pokud by někdo mohl poradit...

Díky R.

ned 10.03.13 04:41
Ex-Tým

Poděkovali mu: 171 x
Medaile: 2
Team member silver (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Nokia E72 - problém s emailem a mapami
Neinstaloval jsi něco do telefonu,nějaké aplikace,hry?Zkus trojhmat,hard reset.Ty mapy to je co za verzi,Ovi Maps 3.04?

ned 10.03.13 15:39
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Re: Nokia E72 - problém s emailem a mapami
Díky moc za radu. Zkusil jsem hard reset a vypadá to OK. Abych byl upřímný, ten "trojhmat" mě fakt ani nenapadl. Pátral jsem sice ve fóru dlouho, ale asi špatným směrem..
K tvému dotazu: zda jsem něco neinstaloval.. Instaloval, ale tu poruchu na mailu a Mapách bych s tím asi nespojoval, protože se objevila až po 2 dnech od instalace. Navíc zdánlivě bez příčiny - mobil mi nespadl, nic zvláštního jsem s ním nedělal a najednou tak jednou odpoledne koukám, že nefachá mail.. Ten den večer jsem ještě někam jel a koukám, nefungují Mapy..

Ještě jednou díky

R

ned 10.03.13 17:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina