My-mobile
Právě je čtv 16.08.18 10:51

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 believeme 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 359 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

Příspěvek Re: believeme
Beli je super, je aktivní apod. :) Jo a kdy doděláme ten tvůj iPhone? :)

stř 18.05.11 18:13
Pokročilý

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Ano, pomohl mi když sem měl problém s iPod

ned 22.01.12 16:01

Ano, je objektivní, aktivní a když něco napíše, ví o čem mluví ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 22.01.12 22:57
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Inteligentní moderátor, který umí zachovat chladnou hlavu i v těch nejtěžších situacích. Rozhodně ANO!

pon 23.01.12 17:31
Profil Steam
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Povýšen do funkce Pomocného admina.

Gratuluji. :)

// Podpis v opravě.

čtv 07.06.12 21:11
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Poděkovali mu: 2634 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Gratuluji k nové funkci! V sekci Android na něj bohužel moc nenarážím, ale v době, kdy jsem měl iPhone, o něm bylo vidu i slechu :D...svou funkci vykonával a určitě bude vykonávat spolehlivě, takže za mě určitě ANO

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 07.06.12 21:20
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 2421 x
Medaile: 10
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre gold (1)
Translator (1) Uploads' look (1) Team member gold (1) Uploader (1)

Blahopřeji k povýšení na pomocného administrátora a rovněž přeji mnoho úspěchů v této funkci ;)

stř 13.06.12 20:23
Profil Twitter ICQ Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2634 x
Medaile: 12
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)

Dovolím si opět hodnotit, i když jsem hodnotil před Tomem...ale je to přece jenom už rok. Jako pomocný admin se believeme osvědčil na výbornou, toť můj názor. Obzvláště za poslední 1 - 2 měsíce byla jeho aktivita evidentní, do řešení problémů šel rovnou přímo po hlavě a snažil se o jejich co nejrychlejší vyřešení. Nedávná napjatá situace vyústila v řadu konstruktivních nápadů, které vznikly jak z jeho hlavy, tak z hlav jiných lidí díky jeho aktivitě. Snaží se rozproudit diskuzi v mód sekci, kde bylo v poslední době trošku mrtvo. Zkrátka toho udělal opravdu hodně a i přes můj občasný nesouhlasný postoj k některým jeho úkonům musím uznat, že odvádí skvělou práci a pro fórum je velice důležitou osobností. To nelze popřít!

Díky za to a jednoznačně ANO

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 06.07.13 17:07
Profil Twitter
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1123 x
Medaile: 8
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Dovoľte, aby som sa vyjadril.

Som si vedomý, že si mnohí z tímu so mnou nerozumejú.

V moderátorskej miestnosti, kde sa riešia všetky veci ohľadom fóra, bývam často nekompromisný. Mnohokrát návrhy predkladané tímom jednoznačne odmietnem a nepripustím si iný názor a druhý pohľad na vec k telu. Je však nutné prihliadať na fakt, že tak robím na základe názorov, ktoré som nadobudol počas pôsobenia na fóre.
Priznávam, že mnohé moje pohľady na vec sú až príliš kritické a hlavne konzervatívne. Kto ma na fóre pozná vie, že som konzerva a suchár. ^^

Aj napriek tomu som vždy otvorený novým možnostiam a dokážem často zmeniť názor na základe pohľadov na vec jednotlivých moderátorov. Riadim sa heslom, že nie je nič lepšie ako konštruktívny, ostrý dialóg-diskusia.

Mám na svedomí pár noviniek na fóre, ktoré nespĺňajú požadovaný účel. Vydupal som si zmenu sekcie Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., s ktorým stále nie som spokojný. Mnohé moje návrhy na zlepšenie sú len čúraním proti vetru, hádzaním hrachu na stenu. Lenže vždy, keď predkladám nejaké návrhy na úpravu fóra, očakávam konštruktívnu diskusiu, ktorá pôvodný základ prejednávanej veci prehodnotí a zmení podľa názorov jednotlivých moderátorov.

Dúfam, že so mnou máte trpezlivosť. Niekto tu však musí občas aj dupnúť a byť nepríjemný.

Toľko môj skromný pohľad na vec, a na záver použijem často využívanú zdvorilostnú frázu - Ostávam s pozdravom!

pon 15.07.13 21:47
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Abych řekl pravdu, tak z našeho pomocného admina jsem měl trochu strach (asi to dělá ta drsňácká profilovka :wink: ). Ale když s ním začnete kecat nebo potřebujete poradit, tak poznáte, že beli je opravdu fajn člověk. Je s ním sranda, odpoví hned, jak může a je prostě fajn. :-) Takže ti (doufám, že nevadí tykání :wink: ) přeji hodně úspěchů a díky za pořádek na fóru. ;)

Děkuji za pochopení.

pon 22.07.13 22:28
Profil Twitter
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1332 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Raz už som sa vyjadroval, ale odvtedy sa o belim mnoho zmenilo (niečo k lepšiemu, niečo k horšiemu), preto poskytnem svoj aktuálny názor. Takže ako všetci vieme Beli je slovne vyzbrojený ako Taliban :D No a to je občas na škodu veci. Ide o to, že ak sa mu raz niečo nepáči nie je šanca ho presvedčiť. V mod miestnosti by som vedel nájsť mnoho prípadov, kde nezáleží na tom akokoľvek sú dané nápady dobré alebo zlé, ak sa nepáčia belimu tak proste neprejdu. Práve pre toto som už mnohokrát zvažoval svoje ďalšie pôsobenie v tíme, ale vždy to nejak prekúsnem :D

Druhá vec, čo mi trochu vadí súvisí tak trochu s bodom jedna a tým je beliho celkový prejav a.k.a európsky diplomat. Nemám nič proti tomu keď sa raz za čas v nejaký oznam pre userov napíše trochu formálnejšie, ale odpovedať tak pomaly na každý príspevok je už trochu moc. Mne to naozaj nejako nepomáha, keď ma zakaždým oslovuje "užívateľ MHCsk" a zakaždým ostane s pozdravom :D . Mnoho krát jeho príspevky ani nedočítam do konca, lebo sú zbytočne dlhé a naozaj sa mi nechce rozšifrovávať, čo tým myslí.

Inak je ale všetko v poriadku. Je aktívny, svoju prácu si robí svedomite, fóru tiež pomáha kreatívnymi nápadmi (a že ich nie je málo). Len beli trochu uber a neber to tak vážne :D

pon 09.12.13 13:50
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1123 x
Medaile: 8
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Čau MHCsk,

dúfam, že ti nebude vadiť, keď vyjadrím reakciu aj na Tvoje hodnotenie. V prvom rade podotknem, že samozrejme rešpektujem akékoľvek poznámky, slová chvály i negatívneho hodnotenia na moju osobu a predmetom môjho príspevku nie je napadnúť Tvoju kritiku, ale snaha poskytnúť svoj vlastný pohľad.

Máš úplnú pravdu v tom, že ma nie je ľahké presvedčiť. V moderátorskej miestnosti pokiaľ s niečím nesúhlasím, vynaložím mnoho úsilia na to, aby som presadil svoju mienku. Nemyslím si však, že je to tak, že cezo mňa nič neprejde. Vždy prebehne relevantné hlasovanie a ja rozhodujem iba v prípade, že je nerozhodný stav, alebo sporadicky pokiaľ je stav nerovnovážny o jeden hlas.
Priestor na rozhodnutie som ale spravidla prenechával autorite, akou je hlavný administrátor Heroes Killer.

Pravdu povediac je ale môj názor mnohokrát vyhranený a len ťažko mením svoje pôvodné stanovisko. Veľakrát by som však nielenže mohol, ale i mal pristúpiť a s čiastočnou pokorou prihliadnuť aj na stranu „názorovej opozície“ -nazvime to takto- aby ste ma skutočne nevnímali iba ako stopka na konci tunela. Kritiku z tejto stránky samozrejme beriem a budem sa snažiť trochu viac naslúchať ovečkám v košiari.

Čo sa ale týka môjho prejavu a jeho dĺžky, môj jazyk ej. kej. ej. bruselský zástupca európskych nadnesencov je mi prirodzený. Píšem podľa toho, v akom prostredí sa pohybujem. Zložitá štylizácia mi je v mnohých prípadoch prednejšia, než obyčajný a jednoduchý jazyk - dokážem ňou vyjadriť svoje myšlienky omnoho lepšie (pravda, niekedy je to na škodu a text po sebe neviem prečítať ani ja sám ^^ ). Bohužiaľ fakt, že mnohokrát neprídeš na koniec textu, nie je moja starosť.
Takýto prejav má však aj druhú, omnoho podstatnejšiu príčinu. Ja, ako pomocný administrátor, musím zachovať na fóre systém určitej subordinácie a do svojich príspevkov by som mal vnášať čo najmenej osobného vkladu (nehovoriac teraz o názoroch), rozhodovať by som mal bez prímesu emócií.

Toľko moje opäť stručné vyjadrenie. Neostávam s pozdravom!

úte 10.12.13 09:29
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina