Capture the Flag/Briefcase/Anything

Soutěže a hry pro pobavení.

Moderátor: Pomocní administrátoři

Uživatelský avatar
Infernus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 274
Registrován: úte 01.01.13 22:35
Mobil: LG GS290 Cookie 2 a Xiaomi Redmi Note LTE
Tablet: Prestigio Multipad PMP2370b a Acer Iconia b1-710
Bydliště: Hradec Králové
Has thanked: 124 times
Been thanked: 50 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Infernus »

Šel jsem za Hulkem, zeptal se ho, kam to hodil. Pak jsem šel za NASA, zeptal se jich kam to mohlo letět, přece obrovskou aluminiovou kouli museli zaznamenat, pak jsem je teda zase vydíral, aby sestavili řízenou raketu, která sice nemá tolik paliva, aby tam doletěla, ale to nevadí, protože ji tam Hulk hodí, raketa našla kouli, která se zasekla na jednom asteroidu a chytře ji oddělila od asteroidu a nabourala, aby letěla zpět na zemi, trefila měsíc a také zničila ISS s nějakými čínany a rusy vevnitř. Pak stačilo donutit NASA dopravit Hulka na měsíc, říct mu, aby tu kouli rozbalil a samotné prase hodil někam na zemi. Pomocí GPS jsem ho našel. Ukradl jsem B2 Spirit, místo šachet na bomby jsem tam dal velké palivové nádrže, naložil zlaté prase a teď B2, která je samozřejmě neviditelná na radarech, letí někde nad zemí ve výšce 16km, takže ani z dopravního letadla by se moc nedalo najít. Z Area 51 průběžně vzlétávají po 2 měsících další speciálně upravené B2, které doplňují palivo té hlavní. Area 51 je také nově několikrát lépe zabezpečena proti nějaké špionáži nebo snad infiltraci osob dovnitř, také asi 40km kolem ni není přístupno veřejnosti. Na Hulka byla ze země vyslána Tsar Bomba a nepřežil to.
Luky byl zavřen na 20 let do nové verze Alcatrazu u Vietnamu, za spolupachatelství při narušování leteckého provozu neindentifikovatelným aluminiovým létajícím objektem.
ObrázekAvatar vyrobem na Androdu
Uživatelský avatar
SaKunDrak
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 194
Registrován: stř 02.06.10 17:45
Mobil: Nokia Lumia 650
Tablet: Lenovo TAB A8 (A550-H)
Bydliště: Imigrantský tábor někde v Osvětimi
Has thanked: 36 times
Been thanked: 43 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od SaKunDrak »

Protože v NASE jsou dementi, co neumí zaheslovat servery a neumí šifrovat, stačilo pár DDoS útoků a mám real-time souřadnice B2ky. Spojil jsem se s Skupinou Alpha a osvobodili jsme Lukyho z věznice, pod podmínkou vydání Matrixového kódu všech super hrdinů. Skupina Alpha obětovala trocha DNA kódu a nakopírovali jsme jim kód Superhrdinů do jejich vlastního, a z vůdce jsme udělali Chucka Norrise II.
Zálohy jsou co 5 minut. Pomocí Týmu (superhrdinů a Lukyho) jsme sestavili [maxHeat o20] kanón a zaměřili místo, kde B2ky doplňovaly palivo té hlavní. Palivo je vysoce hořlavé a chytlo. Explozí zlaté prase dopadlo přímo před naše nohy. Chvíli jsem se na něj díval a pak ho Luky chytil, a začal utíkat a psychoticky se smát. Než jsem stačil zareagovat už byl pryč. Vylezl jsem na Sauronovo Oko a začal ho hledat. Viděl jsem ho utíkat pouštní cestou. Rozhodl jsem se ho najít, zabít a prase hodit to sopky.

Tak Luky, co jsi udělal s tím prasetem? xD
[ Post made via iPhone ] Obrázek
Obrázek
Tohle fórum mi hodně změnilo život. K lepšímu.
Uživatelský avatar
Luky
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 481
Registrován: ned 11.11.12 19:36
Mobil: Xiaomi Mix 3
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&p=323632#p323632]ZDE[/url]
Bydliště: Nové Město na Moravě
Has thanked: 243 times
Been thanked: 262 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Luky »

Jelikož sem krásně splýval s pouští tak sem si prostě po deseti kilometrech řekl že si lehnu, krásný odraz prasete odrazil paprsek na slunce které záhadným způsobem vyhaslo, nad zemí lítá spousty vrtulníku s UV lampami abychom přežili alespoň ještě chvilku. Prase jsem ukryl do Minecraft světa a zastavěl ho bedrocky, prase se nemůže nikdy dostat ven, stačilo by znát moje heslo které se mění každých 69 sekund podle nejlepšího algoritmu na světě (sám sem ho napsal) a servery, ve kterých funguje jsou ukryty, vlastně ani nevím kde, jelikož tě Chuck Norris II (Beta) zradil tak je sám hlídá!
Obrázek
-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“
Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO
Uživatelský avatar
Infernus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 274
Registrován: úte 01.01.13 22:35
Mobil: LG GS290 Cookie 2 a Xiaomi Redmi Note LTE
Tablet: Prestigio Multipad PMP2370b a Acer Iconia b1-710
Bydliště: Hradec Králové
Has thanked: 124 times
Been thanked: 50 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Infernus »

Infiltroval jsem se do Alpha Teamu, ukradl zálohu DNA Chucka Norrise II (beta), kde byla také jeho poloha v souřadnicích, vzal jsem DNA Usámy Bin Ládina, naklonoval ho požádal ho o mnohonásobný atentát na Chucka Norrise II, který jako beta verze selhal, dostal jsem se k serverům, připojil se tam s velice účinými hacky pro udělení gamemode 1, rozkopal bedrock, vzal zlaté prase. Ukradl jsem ruskou atomovou ponorku s ovládáním jadedných zbaní ukrytých u Putina v Kremlu. Vystřelil jsem jaderné hlavice na USA, to zaútočilo na Rusko a postupně se k rychle válce přidaly ostatní země. Svět zničen, skoro nikdo nepřežil, slunce nesvítí, neexistuje internet, z nékterých osob se stali zombies a všude je velmi vysoká úroveň radiace, já jsem někde u dna v oceánu v atomové ponorce s obrovskou zásobou potravin, kyslíku, jaderného paliva, seriálů a zlatým prasetem.
ObrázekAvatar vyrobem na Androdu
Uživatelský avatar
Luky
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 481
Registrován: ned 11.11.12 19:36
Mobil: Xiaomi Mix 3
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&p=323632#p323632]ZDE[/url]
Bydliště: Nové Město na Moravě
Has thanked: 243 times
Been thanked: 262 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Luky »

Bohužel tě musím zklamat, zapomněl sem ti napsat že můžu dát kdykoliv rollback, prase mám zpět a svět je zase v pohodě, stačilo to posunout na pondělí 7.7., nyní mám servery chráněné opravdu silným Firewallem a tenhle ne DDOsneš (a to nemáš ani net), a když vím jak si ho hackl, radši sem zašifroval IP - (SHA256), všechno mám zálohované na flashce a server sem rozjel v offilne režimu na Raspberry PI. Prase je zase v bezpečí AlphaTeamu, SaKunDrak také opravil chyby v DNA.
Obrázek
-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“
Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO
Uživatelský avatar
Infernus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 274
Registrován: úte 01.01.13 22:35
Mobil: LG GS290 Cookie 2 a Xiaomi Redmi Note LTE
Tablet: Prestigio Multipad PMP2370b a Acer Iconia b1-710
Bydliště: Hradec Králové
Has thanked: 124 times
Been thanked: 50 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Infernus »

S ponorkou jsem se vynořil a pomocí nějakých antén našel elektromagnetické vlny z tvého Raspberry PI a vedle Alpha Team. Jelikož to byla sovětská jaderná ponorka, ve které jsem si také nechal pro bezpečnost pár menších raket, tak jsem je na vás poslal, jestli jste přežili, nevím, ale tvůj odolný flash disk krásně přistál vedle pobřeží, tak jsem vyšel s plynovou maskou a sebral ho, vzal do ponorky, vyčistil a uložil k jadernému odpadu, aby bylo těžší se k němu dostat. Ponorka se vyskytuje někde u dna oceánu. Pokud jsi to měl zálohované někde jinde blízko epicentra výbuchu, už to není..
ObrázekAvatar vyrobem na Androdu
Uživatelský avatar
Luky
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 481
Registrován: ned 11.11.12 19:36
Mobil: Xiaomi Mix 3
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&p=323632#p323632]ZDE[/url]
Bydliště: Nové Město na Moravě
Has thanked: 243 times
Been thanked: 262 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Luky »

Tvé hledání Raspberry zachytilo a poslalo nouzově data na Mars, kde mám zálohu, jedná se o robota který tam jezdí, moji větnamští kámoši ji vzali a poslali do jiné dimenze, někde kde nic není, jen flashdisk a na něm ZaHashovaná data v SHA256, v hashi jsou souřadnice místa kde je prase které ti vzal můj kamarád (tvůj bývalý spolupracovník) a spolu jsme ho ukryli, kam, se nikdy nedozvíš.
Obrázek
-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“
Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO
Uživatelský avatar
Infernus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 274
Registrován: úte 01.01.13 22:35
Mobil: LG GS290 Cookie 2 a Xiaomi Redmi Note LTE
Tablet: Prestigio Multipad PMP2370b a Acer Iconia b1-710
Bydliště: Hradec Králové
Has thanked: 124 times
Been thanked: 50 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Capture the Flag/Briefcase/Anything

Příspěvek od Infernus »

Tvůj "kamarád" (můj bývalý spolupracovník- Vladimir Putin) zjistil, že jsem to byl já, kdo dal Kim Čong Unovi otrávený koláč a prostě tě uź neměl rád, tak vzal to prase, vlezl do TU-214SR a díky jeho velmi dobrému komunikačnímu vybavení, které umí komunikovat i s ponorkami hluboko pod vodou, mě našel a předal mi zlaté prase.
Prase jsem rozřezal na 50 kusů a každý kromě jednoho, který si nechám u sebe, dal do jednoho drona od Putina, který může nepřetržitě letět ve vzduchu díky solárním panelům, ale musí na něj neustále svítit slunce a proto neustále létají za sluncem a létajínad mraky, pokud mají dostatek energie v bateriích s opravdu obrovskou životností, schovávají se do mraků. Také jsou vybaveny světlicemi a střelami Hellfire (jsou to dost velcí droni), takže jsou schopné i nějaké té obrany. Putin přísahal, že nikdy nikomu nic o polohách neřekne,' jelikož o nich skoro nic neví, polohy si vybírají droni samy a stále mění směr, takže neoblétají kolem země po stejné čáře.
Také jsou stavěny tak, aby toho co nejvíc uvnitř bylo mechanicky řízeno- jsou odolnější proti různým hackerům a ani nekomunikují s nikým jiným než mezi sebou. Putin žádné jiné drony nemá.
ObrázekAvatar vyrobem na Androdu
Odpovědět

Zpět na „Soutěže a hry“