My-mobile
Právě je úte 20.11.18 08:26

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Jak jsem začal vydělávat na internetu ? 

Máte zkušenosti s těmito stránkami ?
Ano 67%  67%  [ 6 ]
Ne 33%  33%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 9

Jak jsem začal vydělávat na internetu ? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Jak jsem začal vydělávat na internetu ?
Zdravím všechny návštěvníky tohoto fóra !

Mé jméno je Patrik Brychta a je mi 19 let. Rád bych Vás chtěl seznámit se zkušenostmi, které jsem nasbíral během minulého roku. Jako student střední školy jsem si přivydělával kde se dalo. Zajímám se aktivně o počítače a proto mě napadlo, jestli není nějaký způsob, jak si vydělat pomocí internetu. Ze začátku to byly stránky jako Ermail a Goldmail, kde Vám týdně posílají emaily, za které dostanete zaplaceno. Ermail mám již 2. rokem a pomale se dostávám na hranici výplaty 1000 kč. Ale koho by napadlo 2 roky klikat na emaily jen za 1000 kč ? To mě vážně odradilo, když si nemůžu ty roky ověřit, zda vyplácí.

To mě nedalo a začal jsem více hledat. Po chvíli jsem narazil na stránky, které se zabívají inzerováním reklam, které si někdo zakoupí a Vy, když je shlédnete, dostanete zaplaceno. Tyto stránky se vyskytují pod zkratkou PTC neboli klikačka. Přesněji se jedná o stránky ProBux, který je ověřený a podložený 100-vkami důkazů výplat, bez jakéhokoliv opoždění. Stránky jsou od roku 2012 a už je 400. nejnavštěvovanější stránkou na světě. Mezi Čechy jsou tyto stránky neznámé a proto bych Vás s nimi chtěl seznámit.

Registrace je bezplatná, bez jakéhokoliv ověřování či podávání kopie dokladu totožnosti. Nejsem tu od toho, abych Vám nasliboval hory, doly, ale abych Vás naučil jak s nimi pracovat.

Po registraci se stáváte Standartním členem (vše je bezplatné) a Vaším úkolem je denně odklikat reklamy, které nabízí. Tato práce Vám nezabere více jak 15 minut. Je velice směšné, jak ostatní lákají lidi na maximální výdělky, které jsou nemožné, ale mohu Vám s pravdou říci, že průměrného platu Čecha tedy 12 000 kč měsíčně, se dá dosáhout bez investic a to za 2 roky.

Ano, teď si říkáte, ale to je strašně dlouho ! Jistě, pokud jste student/studentka, tak takováto příležitost si vybudovat příjem jen z obyčejného klikání Vám pomůže do budoucna.

Je pravda, že začátky jsou opravdu těžké a chce to trpělivost, ani já jsem ještě nedosáhl svého cíle, ale věřím tomu, že jakmile dostuduji, splní se mi můj sen. Už jsem členem 11 měsíců a momentálně vydělávám 400 kč čistýho týdně, ale všechny peníze znovu investuji proto, abych měl další týden větší zisk.

Výplaty se provádí na internetovou peněženku PayPal, o které jistě něco málo víte. Minimální výplata je od 5 dolarů a je instantní, tedy když zažádáte o výplatu, peníze se Vám přičtou do 5 minut.

A teď něco k tomu jaké jsou začátky. Jakmile máte založený účet, tak pod záložkou View Ads jsou dostupné reklamy, které si někdo zakoupí. Nabízí 4x oranžové reklamy za 0.01$, které jsou každý den a jsou důležité. Důležité proto, že pokud našetříte 0.60$ a to za pouhých 7 dní, tak máte možnost si pronajmout pracovníka na 30 dní za 0.20$. Jestli neodklikáte tyto 4 reklamy, další den z těchto pracovníků nedostanete zaplaceni ani cent.

Za každou oranžovou reklamu co odkliknou dostanete 0.005$, tedy pokud odkliknou všechny 4, dostanete z něho 0.02$. Problém nastává ve chvíli, když si zakoupíte pracovníka, který nekliká a nevydělá Vám na prodloužení. Jak udržet pracovníky co klikají a jak vyměnit ty co neklikají popisuji na svém blogu.

Se Standartním účtem máte možnost mít 200 těchto pracovníků a podle mých zkušeností dosáhnete celkového průměru 1.7, čili 1.7 dolarů denně. To znamená, že každý pracovník odklikne 1-2 reklamy denně.

Poté za 80$ můžete přejít na Zlatý účet, kde můžete mít 2000 pracovníků, ale při těchto počtech se průměr pohybuje kolem 1.2. Nezapomeňte, že se Zlatým účtem dostáváte 0.01$ místo 0.005$ za 1 reklamu co odkliknou. Tedy pokud 2000 lidí kliká s průměrem 1.2 to máme 2400 reklam denně a to se rovná 24$ denně.

Počítejte, že tento výdělek není konečný a je potřeba brát v potaz, že je nutné je prodlužovat. Tedy výsledný čistý zisk se může pohybovat od 11$ do 13$ denně. To máte přibližně 6000-7000 kč měsíčně za 15 min. práce denně.

Chyba nastává, když lidé nedodrží pravidla, které jsou přísné. A to používat 1 IP adresu denně. Nikdo jiný nesmí klikat na Vaší adrese. Je to proto, aby lidé nevytvářeli několik účtů. Jinak přihlásit se můžete kdekoliv. Přísně zakázáno klikaní na veřejných IP adresách jako jsou kavárny, internet ve školách atp. Nesmí být sdílená s více uživateli, poté jsou negativní ohlasy, že nevyplácí, ale jen z toho důvodu, že porušili pravidla.

Už nevím co bych Vám k tomu napsal více a proto pokud máte nějakou otázku pište mi do zpráv.

Registrace zde:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Více info zde:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 12.05.14 11:21
Moderátor

Poděkovali mu: 275 x

Příspěvek Re: Jak jsem začal vydělávat na internetu ?
Nějaký rozdíl?
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Nerad to říkám, ale je pravděpodobné že je to totéž, toto sem prostě nepatří :(

-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“

Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5

pon 12.05.14 14:34
Profil Twitter Skype Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Taky si myslim.. už jen podle toho, že uživatel tu má 5 příspěvků, tak od něj něco očekávat není moc lehké..

pon 12.05.14 15:08
Profil Skype
Ban!

Poděkovali mu: 9 x

Jen to zkouším, co se z toho vyklube... zajímali by mě, jak si pak mám poslat peníze přes PayPal, když nemám kreditku a ani účet :D

[ Post made via Android ] Obrázek

Obrázek

pon 12.05.14 15:44
Legenda

Poděkovali mu: 2634 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

K založení PayPalu ale vůbec není potřeba kreditka ani bankovní účet ;)

Nicméně faktem zůstává, že výdělky tohoto typu jsou dlouhodobě nejisté, malé a nedůvěryhodné.

Osobně dávám přednost manuální práci o prázninách 8-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 12.05.14 16:25
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

za tohle bych normalně banoval je to spam .. člověk si tam dal odkaz aby každy nový kdo se registruje pod jeho odkazem který uvedl niže byl jeho referal a on na něm vydělal ...

pon 12.05.14 18:13
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Jestli si opravdu myslite, ze mi jde o to vydelat na lidech tak jste na omylu. Chtel sem vas seznamit s timto systemem popripade pokecat s tima co jiz zaregistrovani jsou. Vydelavam z pronajatych lidi a ne z tich co se podemne registruji ape vas nazor nevyvratim a pokud nemate zajem se dozvedet vice tak tu prosim nesirte takove nesmysl. Nezalezi na tom ze mam treba jen 5 prispevku ale jsem clovek ktery mluvi na rovinu a to si vsimnete v prispevku ktery jsem napsal. Dekuji za pochopeni

Ps: kdybych chtel vydelat na lidech jako jste vy tak bych vam nasliboval takove castky kteryh by jste bohuzel nikdy nedosahly. A nikdy bych nenabizel neco co nemam osobne overene. Tyto st anky nemely a snad nikdy nebudou mit problem s vyplatami viz. Neobux

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 12.05.14 18:34
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Aha, takže nějaký chudáci ti makaj za pár centů a jsou sotva rádi, že se za to můžou najíst. Taky ty společnosti co mají někde reklamy, chtějí aby se přes ty reklamy o nich dozvěděli kupci a nikoliv tzv. klikači. To mi přijde i jako poškození těch firem.

pon 12.05.14 19:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina